Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Aprīļa vidū sesto reizi notiks ''Patiess sports'' konference

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Aprīļa vidū sesto reizi notiks ''Patiess sports'' konference
Anastasija Grigorjeva. Foto: Ilmārs Znotiņš, tokija2020.olimpiade.lv

2024. gada 13. aprīlī, atzīmējot starptautisko dienu “Par tīru sportu”, tiešsaistē notiks 6. ''Patiess Sports'' konference “Kopīgiem spēkiem vienam mērķim”, informē organizatori Latvijas Antidopinga birojs.

Konferences mērķis ir izglītot trenerus, sporta skolotājus, sportistu vecākus un sportistus kā nepieļaut neapzinātus antidopinga noteikumu pārkāpumus. Dažādi jomas eksperti un sportisti dalīsies pieredzē gan par panākumu veidošanu sportā, gan par to, kā sportistiem un treneriem sevi motivēt un bagātināt sportā pavadīto laiku.

Olimpiskās vienības sporta ārsts Jānis Kaupe stāstīs par atjaunošanos pēc fiziskām slodzēm, Latvijas Futbola federācijas medicīnas daļas vadītājs un fizioterapeits Artūrs Ivuškāns informēs par trenera un vecāku rīcību traumu gadījumā, Rīgas Stradiņa universitātes profesors Sergejs Kruks iezīmēs tēmu par televīzijas un mārketinga attiecībām sportā. Runājot par sportu arī kā sociālo spoguli, Raimonds Rudzāts dalīsies pieredzē par tēmu - sports kā risinājums sadzīviskiem izaicinājumiem. Savukārt olimpiete Anastasija Grigorjeva runās par sporta un mātes misijas apvienošanu, bet hokeja un personīgās izaugsmes treneris Jēkabs Rēdlihs pastāstīs, kā sports palīdz izprast emocionālo veselību, līdz ar to arī sevi.

Šo un vēl citu konferences dalībnieku uzstāšanās varēs vērot 13. aprīlī no plkst.10.00 līdz 14.00 vietnē antidopings.gov.lv, ''Facebook'' kontā ''Antidopings Latvijā'' un televīzijas kanālā TV4.

Konference domāta sporta treneriem un skolotājiem, sportistu atbalsta personālam, sporta entuziastiem, jauno sportistu vecākiem un citiem interesentiem. Konferenci organizē Latvijas Antidopinga birojs sadarbībā ar Veselības ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju un Latvijas Sporta federāciju padomi.

Reģistrētajiem dalībniekiem konferences laikā, atbildot uz trim jautājumiem, būs iespēja saņemt treneru resertifikācijai derīgu apliecību. Reģistrācija sāksies 3.aprīlī ''antidopings.gov.lv'' mājaslapā.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Antidopinga birojs