Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Latvijas jaunie badmintonisti no Dānijas atgriežas ar divām medaļām

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Latvijas jaunie badmintonisti no Dānijas atgriežas ar divām medaļām
Latvijas komanda turnīrā Dānijā. Foto: Latvijas Badmintona federācija.

Laikā, kad Latvijā ārkārtas situācijas apstākļos sporta treniņi bija apturēti, 12 jaunieši no Rīgas, Siguldas un Valmieras devās uz Dāniju, lai piedalītos starptautiskajā badmintona turnīra "Victor Denmark Junior 2021", kā arī klātienē skatītos pasaules labāko badmintonu - "Victor Denmark Open 2021".

Uz Dāniju ar LOK atbalstu devās valmierieši Arīna Babre un Rihards Žugs, siguldieši Anna Kupča, Arta Priedniece, Anete Priedniece un Madara Mackēviča, RSP/RBS audzēkņi Toms Sala un Madara Gaure, kā arī “Dārta”/“Daugmale” spēlētāji Annemarija Priede, Eiprila Briede, Megija Āboltiņa un Edžus Meirāns.

Īpaši ir izceļams, ka Eiropas badmintona lielvalstī Dānijā notiekošajā jauniešu turnīrā rīdzinieks Toms Sala U15 zēnu vienspēļu turnīrā izcīnīja 2.vietu, bet siguldiete Anna Kupča U17/19 meiteņu vienspēlēs izcīnīja 3.vietu.

Jauniešus Dānijā pavadīja “Dārta”/“Daugmale” badmintona treneris Salvis Lozda un Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds, kas Odense piedalījās arī Baltijas un Ziemeļvalstu badmintona federāciju vadītāju ikgadējā sapulcē.

“Šis brauciens bija ieplānots jau 2021.gada sākumā. Uzskatu to par ļoti motivējušo pasākumu, jo tas ir gan ceļojums, gan dalība turnīrā pašiem, turklāt iespēja klātienē skatīties pasaules labāko badmintonistu cīnu par miljons dolāru vērto balvu fondu. Taču šogad šis pasākums bija īpašs vēl arī ar to, ka Latvijā šobrīd sportot nav iespējams, kamēr Dānijā visi pandēmijas ierobežojumi ir atcelti,” komentē Kristians Rozenvalds.

Izmantotie resursi:
badminton.lv