Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Kā uz paplātes: Latvijas sporta personības sveic Ziemassvētkos

Rolands Eliņš

Kā uz paplātes: Latvijas sporta personības sveic Ziemassvētkos
Reinis Nitišs ar Ziemassvētku eglīti laivā. Foto: Sportista Instagram profils

Rubrikas "Kā uz paplātes" Ziemassvētku speciālizlaidumā piedāvājām iepazīties ar Latvijas bijušo un aktīvo sportistu, funkcionāru, treneru un citu sporta personību publiski izteiktajiem novēlējumiem Ziemassvētkos, kā arī viņu publicētajiem ierakstiem un attēliem par savu svētku pavadīšanas laiku.

Ziemassvētku laiks ir brīdis, kad elpu var ievilkt arī teju visā pārējā laikā aktīvā sporta pasaule. 24. un 25. decembrī sporta notikumu ir maz, un arī Latvijas sportisti šīs dienas var veltīt atpūtai un svētku atzīmēšanai kopā ar saviem tuvajiem. Starp tiem, kuri izvēlējušies savus apsveikumus saviem līdzjutējiem un sekotājiem nodot arī publiski, ir arī Kristaps Porziņģis, kurš vienojies kopbildē ar savu ģimeni (līdzīgi kā pagājušajā gadā) un angļu valodā apsveicis Ziemassvētkos savus vairāk nekā 1.6 miljonus "Instagram" sekotāju.

Porziņģa "Instagram" ieraksts saņēmis vairāk nekā 115 tūkstošus "patīk", kas droši vien ir vairāk nekā visiem pārējiem Latvijas sportistu Ziemassvētku ierakstiem kopā, taču šajā laikā ne jau par to ir runa. Saviem līdzjutējiem un sekotājiem vēstījumus ar oriģināli stilizētiem apsveikumiem nodevis hokeja klubs „Kurbads” un motosportists Pauls Jonass, savu Ziemassvētku eglīti ezera vidū nozvejojis Reinis Nitišs, kamēr brāļi Jānis un Dāvis Ikaunieki turpina savu tradīciju, šajā laikā spēlējot futbolu.

View this post on Instagram

🌲mana.

A post shared by Kristaps Janicenoks (@kristaps.janicenoks) on Dec 24, 2019 at 7:45am PST

View this post on Instagram

Merry Christmas from the Girgensons! ❤️

A post shared by Katie Girgensons (@katie_girgensons) on Dec 25, 2019 at 5:52am PST

View this post on Instagram

Happy Christmas!🌲

A post shared by Anna Samoilova (@_anna.sam) on Dec 25, 2019 at 1:37am PST

View this post on Instagram

Merry Christmas from the Strombergs 🎅🏽

A post shared by Natasha Stromberga (@natasha_stromberga) on Dec 24, 2019 at 10:24pm PST

View this post on Instagram

Tradīcijas turpinam!✅

A post shared by Dāvis Ikaunieks (@dafons9) on Dec 25, 2019 at 2:56am PST

View this post on Instagram

Priecigus svetkus🎁🎅🙏🏻❤️

A post shared by Aigars (@aigarsskele) on Dec 24, 2019 at 11:11am PST