Autors: Jānis Freimanis
2004. gada Atēnu olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvēja modernajā pieccīņā Jeļena Maļuka (tolaik - Rubļevska) intervijā Sportacentrs.com netaupīja kritiku pašreizējai Latvijas Modernās pieccīņas federācijai. Viņa ir pret Ukrainas sportistu naturalizāciju, uzskatot, ka tādā veidā tiek piesegta neizdarība jauno sportistu audzināšanā. Tāpat Maļuka uzsver, ka Latvijā trūkst modernās pieccīņas sporta bāzes, kas atbaida bērnus un vecākus pievērsties šim sporta veidam.
Jā, tā tas ir!
Viens Hohols 3000eur! Otrs 3000eur! Treneru atalgojums gada LMPF 52000 EUR! Kāpēc vajag Modernas pieccīņas federācijai Strādāt Lai būtu Jaunie Talanti! NEIZDIVIGI....! Andris Feldmanis un Jānis Liepiņš Jūtas Labi, jo var vēl pasildīt par Valsts Finansējumu Rokas!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Pa skumjo. Visas - pat mazākās - federācijiņas stūķē to naudiņu kabatiņās, cik nu lien. Kur tāda zagšanas kāre cilvēkos? Nevari pastrādā, ej citur! Lai nāk, tie kas no sirds vēlas!
Slēpts komentārs: 9one
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja