Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Arī Latvijas sieviešu izlase Eiropas komandu čempionātā galda tenisā tiek B divīzījā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Arī Latvijas sieviešu izlase Eiropas komandu čempionātā galda tenisā tiek B divīzījā
Latvijas izlase: (no kreisās) M.Smirnova, S.Musajeva, B.Bogdanova. Foto: Latvijas Galda tenisa federācija

Arī Latvijas sieviešu izlase Eiropas komandu čempionāta atlases sacensībās Bosnijas un Hercogovinas galvaspilsētā Sarajevā apakšgrupā izcīnīja trešo vietu un kvalificējās B divīzijai, lai turpinātu cīņu par iekļūšanu 2023.gada Eiropas komandu čempionāta finālā.

Jau iepriekš rakstījām, ka Latvijas vīriešu izlase Eiropas komandu čempionātā arī apakšgrupā ieņemto trešo vietu izcīnīja tiesības spēlēt B divīzijā. To pašu ir paveikušas arī mūsu dāmas.

Latvijas sieviešu izlase, kuras sastāvā spēlē Baiba Bogdanova, Sabina Musajeva un Margarita Smirnova, Eiropas komandu čempionāta atlases sacensības C divīzijā aizvadīja A apakšgrupā, kur pretī stājās Šveice, Somija, Skotija un Malta. Lai tiktu uz B divīziju, savā apakšgrupā bija jāieņem vismaz 3.vieta. Latvijas komanda to arī paveica.

Savā pirmajā komandu spēlē Latvijas izlase ļoti vienlīdzīgā cīņā ar rezultātu 2:3 piekāpās Šveices izlasei. Savukārt otrajā spēlē mūsu dāmas ar rezultātu 3:0 visai pārliecinoši uzvarēja Maltu. Trešajā spēlē vēlreiz ļoti līdzīgā spēlē tika piedzīvots zaudējums ar 2:3, šajā reizē pret Somiju, bet beigās ar 3:1 tika uzveikta Skotija.

Līdz ar to Latvijas sieviešu izlase ar divām uzvarām un tikpat zaudējumiem piecu komandu konkurencē savā apakšgrupā ierindojās 3.vietā, kaut arī 1.vieta bija ļoti tuvu, jo abi zaudējumi tika piedzīvoti ļoti līdzīgās spēlēs ar 2:3.

Tas Latvijas komandai ļāva izcīnīt tiesības spēlēt B divīzijā, turpinot cīņu par iekļūšanu Eiropas 2023.gada komandu čempionāta finālā. B divīzijas spēles paredzētas 2022.gada 17.-18.oktobrī. Latvijas sieviešu izlasei pretī stāsies bulgārietes un lietuvietes.

  +2 [+] [-]

, 2022-04-08 15:27, pirms 3 mēnešiem
Prieks arī par mūsu dāmām.

  +2 [+] [-]

, 2022-04-08 15:51, pirms 3 mēnešiem
Malači, meitenes! Skatījos visas spēles!

  -8 [+] [-]

, 2022-04-08 16:07, pirms 3 mēnešiem
YX rakstīja: Malači, meitenes! Skatījos visas spēles!
kādi ir spēku samēri ar lietuvietēm un bulgārietēm? Izdosies kvalificēties?

  +1 [+] [-]

, 2022-04-08 16:41, pirms 3 mēnešiem
Diskusiju virzītājs Edgars rakstīja: kādi ir spēku samēri ar lietuvietēm un bulgārietēm? Izdosies kvalificēties?
Iespējas ir, bet, šķiet, bulgārietes un lietuvietes ir nedaudz spēcīgākas.

  +2 [+] [-]

, 2022-04-08 16:49, pirms 3 mēnešiem
jazepsL rakstīja: Iespējas ir, bet, šķiet, bulgārietes un lietuvietes ir nedaudz spēcīgākas.
ok, tad lai tikai cīnās. Noprotu, ka progress ir gan sieviešu, gan vīriešu izlasei, kas priecē.

     [+] [-]

, 2022-04-08 19:27, pirms 3 mēnešiem
Diskusiju virzītājs Edgars rakstīja: ok, tad lai tikai cīnās. Noprotu, ka progress ir gan sieviešu, gan vīriešu izlasei, kas priecē.
Ir, ir progress.