Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

LaserTag Poligon#1 Latvia, Sigulda

Ja trūkst adrenalīna vai vienkārši vēlies sevi neparasti izklaidēt, tad pieņem Lāzertaga izaicinājumu Siguldā! Šī komandas spēle aizraus ikvienu, turklāt tā lieliski saliedē kolektīvu- tikai kopējiem spēkiem jūs spēsiet paveikt spēles misiju!

Spēļu bāze atrodas Siguldā bijušās bruņoto spēku daļas teritorijā, kurā ir saglabājušies visi apstākļi aizraujošu spēļu rīkošanai ar plašu kaujas arsenāla izvēli. Visi ieroči ir apgādāti ar elektroniku, kura lieto infrasarkanus starus, kas padara spēli drošu visiem spēles dalībniekiem. Komanda var izvēlēties kaujas teritoriju un ieroci katram spēlētājam. Profesionāli instruktori veiks apmācību un parādīs apvidu, lai komandas Poligonā pavadītajā laikā varētu gūt maksimāli daudz emociju un adrenalīna.

Lāzerkaujā labprāt piedalās gan izturīgi un garā stipri vīri, gan arī sievietes un bērni. No spēlētāja tiek prasīta laba reakcija, uzmanības koncentrēšana, bet galvenais – vēlēšanās. Lāzerkauja kļūs par neaizmirstamu spēļu kauju, kura iespiedīsies atmiņā kā izklaidējošs svētku pasākums vai vienkārši aizraujoši pavadīts laiks kopā ar draugiem un kolēģiem.

Sīkāk: Mājaslapa - https://www.poligon-1.lv/lv/
Facebook - https://www.facebook.com/lasertag.latvia