Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Smaiļotājs Akmens uzrāda astoto ātrāko laiku PČ priekšsacīkstēs

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Smaiļotājs Akmens uzrāda astoto ātrāko laiku PČ priekšsacīkstēs
Roberts Akmens. Foto: F64

LETA. Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens ceturtdien Kanādā uzrādīja astoto ātrāko laiku pasaules čempionāta 200 metru sprinta priekšsacīkstēs.

Akmens finišēja 36,70 sekundēs un savā airējumā ieņēma trešo vietu. Airējuma uzvarētājam Karlosam Arevalo no Spānijas viņš zaudēja 0,69 sekundes, bet otrajā vietā finišējušais kanādietis Nikolā Matvejevs bija 0,11 sekundes ātrāks.

A finālam kvalificējās priekšsacīkšu airējumu uzvarētāji, bet pārējie sacensības turpinās pusfinālā. Akmens priekšsacīkstēs bija astotais ātrākais no 22 smaiļotājiem.

Tikmēr kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš 1000 metru distancē priekšsacīkstēs finišēja četrās minūtēs un 19,97 sekundēs, kas deva sesto vietu airējumā un ļaus čempionātu turpināt pusfinālā. No pirmās vietas airējumā jeb ceļazīmes uz A finālu viņu šķīra vairāk nekā 20 sekundes.

Lagzdiņš priekšsacīkstēs sasniedza 17.rezultātu 23 sportistu konkurencē.

Šajās meistarsacīkstēs startē arī smaiļotāju divnieks Aleksejs Rumjancevs/Aldis Artūrs Vilde 500 metros, kā arī kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš 500 un 1000 metros. Sportistiem uz čempionātu līdzi devušies arī treneri Genādijs Zujevs un Sergejs Bobkovs.

Izmantotie resursi:
LETA