Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

Usiks: "Visu četru čempiona jostu iegūšana būtu ļoti skaļš pieteikums"

Rolands Eliņš

Usiks: "Visu četru čempiona jostu iegūšana būtu ļoti skaļš pieteikums"
Oleksandrs Usiks. Foto: AFP/Scanpix

Ukrainas bokseris Oleksandrs Usiks intervijā "Forbes" norādīja, ka pēc savas uzvaras pār Entoniju Džošua saskāries ar citādu cilvēku attieksmi, taču uzskata to par normālu reakciju. Usiks gatavojas aizstāvēt iegūtās čempiona jostas pret Džošua un pēc tam mest izaicinājumu WBC čempionam Taisonam Fjūrijam.

"Pēc uzvaras pār Džošua mana dzīve ir mainījusies, taču mani noteikumi palikuši iepriekšējie," intervijā sacīja Oleksandrs Usiks. "Es joprojām dzīvoju pēc saviem principiem un standartiem. Jā, ir mainījies, cik daudz mani atpazīst sabiedrībā. Pēc uzvaras biju apciemojis dažas Eiropas valstis, un tur daudz vairāk cilvēku nekā parasti nāca pie manis aprunāties."

Usiks apliecināja, ka šobrīd noskaņojas revanša cīņai pret Džošua. Britu boksera pārstāvji ir aktivizējuši līguma punktu, kas paredz revanša iespēju, un Usiks gatavojas vēlreiz pieveikt Džošua, lai varētu pēc tam doties pēc ceturtās čempiona jostas. Šobrīd Usikam pieder WBO, WBA un IBF čempiona jostas, kamēr WBC tituls ir Taisona Fjūrija īpašumā.

"Mans mentālais stāvoklis pirms cīņas pret Džošua bija tāds pats kā pēc cīņas," sacīja Usiks. "Es viemmēr zināju savu mērķi, uz kuru eju. Protams, lietas var mainīties. Izcīnīju uzvaru, un cilvēki mainīja viedokļus par mani, un tās ir viņu tiesības. Taču jau pirms uzvaras pret Džošua sapratu, ka man vienkārši jāturpina strādāt pie sevis, lai būtu sagatavojies arī mentāli."

"Ja es iegūšu visas četras čempiona jostas, tas būs ļoti skaļš pieteikums," izteicās Usiks, kurš iepriekš bija ieguvis visus titulus vienu svara kategoriju zemāk.

Usiks arī norādīja, ka viņu nesatrauc runas par Džošua gatavošanos revanša cīņai un treneru maiņām: "Tā nav mana problēma, vai Džošua ir gatavs cīnīties. Es būšu gatavs jebkādai cīņai. Protams, viņam kaut kas būs jāmaina. Tā jau būs jauna cīņa."

Izmantotie resursi:
https://www.boxingscene.com/usyk-on...

     [+] [-]

, 2021-12-28 20:17, pirms 5 mēnešiem
Nešaubos, ka Usiks Džusua kungam vēlreiz iedos bietē, bet par Fjūriju gan šaubos, tā varētu būt viena no 21 gs. labākajām boksa cīņām. Domājams gan sponsori, gan visi ir ieinteresēti lai Džosua zaudētu un lai cīņa starp Usiku un Fjūriju notiktu.

Principā no tā revanča cīņām nekādas jēgas neredzu. Ja, neprot pieņemt zaudējumu, nu tad nav nekādu vārdu.

     [+] [-]

, 2021-12-29 10:36, pirms 5 mēnešiem
Ha ha ha. Bet ja "prot pieņemt zaudējumu", tad esi un paliec lūzeris.

Revanšs var būt iespējams, ja pēc cīņas vēl ir palikusi intriga. Iemesli tam var būt dažādi- tuvs rezultāts, negaidīts apsets, trauma patraucē vienam no bokseriem parādīt labāku sniegumu, utt.

     [+] [-]

, 2022-01-02 16:45, pirms 5 mēnešiem
Smagsvaru divīzijā drūmi laiki, talantu trūkums, ja uzbarojies krūzeris-apkārt lēkātājs visus varēs pieklapēt.