Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

Kamaru Usmana menedžeris: ''Kanelo ir absolūts mīkstmiesis''

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Kamaru Usmana menedžeris: ''Kanelo ir absolūts mīkstmiesis''
Kamaru Usmans Foto: USA TODAY Sports/Scanpix

UFC pusvidējā svara čempiona Kamaru Usmana menedžeris Ali Abdelzaziss sociālajā vietnē ''Twitter'' nosaucis otrā vidējā svara kategorijas bokseri Saulu ''Kanelo'' Alvaresu par mīkstmiesi, jo viņš cīnoties pret nepopulāriem bokseriem. Menedžerim atbildi parādā nepalika meksikānis, pēcāk iesaistoties arī pašam Usmanam.

UFC pusvidējā svara čempions Kamaru Usmans jau ilgāku laiku izrāda interesi par cīņu pret Kanelo Alvaresu, kurš, tāpat kā Usmans savā sportā, tiek uzskatīts par pasaules labāko bokseri, neatkarīgi no svara kategorijas (''pound-for-pound''). Nu šajā virtuālajā izaicināšanā iesaistījies arī UFC cīkstoņa menedžeris Ali Abdelzaziss.

''Kanelo ir absolūts mīkstmiesis. Viņš cīnās ar puišiem, kuriem ir pieci tūkstoši ''Instagram'' sekotāju. Tie puiši nekad nepalīdzēs uzlabot viņa karjeru un atstāto mantojumu. Tagad es saprotu, kāpēc Alvaress negrib zaudēt Usmanam. Nekāda riska un nekāda atalgojuma,'' sociālajā tīklā ''Twitter'' rakstīja Kamaru Usmana menedžeris Ali Abdelzaziss.

Atbildi parādā nepalika arī meksikāņu bokseris, kurš bija gana lakonisks. ''Kas, pie velna, tu esi?'' Alvaress rakstīja ''Twitter''. Pēc šādas Kanelo atbildes malā nepalika arī Usmans, kurš, savukārt, aicināja meksikāni un savu menedžeri nomierināties pirms kāds nav ticis ievainots.

Abi sportisti turpināja apmainīties laipnībām tviterī, Usmanam izaicinot Kanelo uz cīņu gan astoņstūrī, gan boksa ringā. Meksikas bokseris atbildēja, ka vēl nav pienācis laiks cīnīties ar Usmanu, kurš tikai vēlas algas dienu.

Pavisam nesenā ''The MMA Hour'' raidierakstā Sauls ''Kanelo'' Alvaress atklāja, ka pavisam neizslēdz iespēju cīnīties pret Kamaru Usmanu pēc MMA jeb ''Mixed Martial Arts'' noteikumiem, tomēr vispirms viņam vēl jāaizvada pāris boksa cīņas.

Izmantotie resursi:
https://www.mmafighting.com/2022/4/...