Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

Ukrainas boksa čempions Prudkijs miris, aizstāvot Ukrainu karā pret Krieviju

Rolands Eliņš

Ukrainas boksa čempions Prudkijs miris, aizstāvot Ukrainu karā pret Krieviju
Oļegs Prudkijs. Foto: Cherkasy Boxing federation

Ukrainas Boksa federācija apstiprinājusi, ka karā pret Krieviju kritis Oļegs Prudkijs, 30 gadus vecais bokseris, kurš bija valsts divkārtējs čempions amatieru boksā.

Oļegs Prudkijs divreiz kļuva par Ukrainas čempionu amatieru boksā. Viņš pārstāvēja Ukrainas komandu "World Series of Boxing" sacensībās 2015. gadā, sekojot Ukrainas boksa grandu Vasila Lomačenko un Oleksandra Usika pēdās, taču Prudkijs pēc tam nepievērsās profesionālajam boksam.

Viņš strādāja Čerkasu apgabalā kā polists un pēc Krievijas militārā iebrukuma Ukrainā nonāca īpašo spēku vienībā.

Čerkasu apgabala policijas nodaļa paziņojusi, ka Prudkijs kopā ar trim saviem cīņubiedriem krita 22. maijā, aizstāvot savu valsti un kolēģus.

"Esam spiesti pavēstīt, ka starptautiskā līmeņa meistars un Ukrainas čempions Oļegs Prudkijs ir miris, cīnoties pret okupantiem no Krievijas," vēsta Ukrainas Boksa federācija. "Izsakām visdziļāko līdzjūtību ģimenei. Oļeg, mūžīga cieņa un piemiņa!"

Izmantotie resursi:
https://ringside24.com/en/56778-ole...
https://talksport.com/sport/boxing/...