Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

Oficiāli izziņota Kanelo un Golovkina triloģijas noslēdzošā cīņa

Rolands Eliņš

Oficiāli izziņota Kanelo un Golovkina triloģijas noslēdzošā cīņa
Kanelo Alvaress un Genādijs Golovkins. Foto: AFP/Scanpix

Ļoti laicīga tikusi izziņota Meksikas boksa zvaigznes Saula "Kanelo" Alvaresa un pieredzējušā Kazahstānas boksera Genādija Golovkina trešā savstarpējā cīņa, kas notiks 17. septembrī.

Kanelo Alvaress šī gada sākumā piekrita "Matchroom Boxing" piedāvājumam, kas viņam paredzēja divas cīņas – maijā pret Dmitriju Bivolu pussmagajā svarā un septembrī pret savu seno konkurentu Genādiju Golovkinu otrā vidējā svara kategorijā. Cīņā pret Bivolu Alvaress cieta zaudējumu, kas radīja neskaidrību par to, kas tagad notiks ar ieplānoto cīņu pret Golovkinu, taču šī neskaidrība atrisināta – šodien oficiāli izziņota cīņa.

Arī Golovkinam šajā pavasarī bija nozīmīga cīņa, kurā viņš apvienoja WBA un IBF čempiona titulus vidējā svara kategorijā, pieveicot japāni Rjotu Muratu. Tagad Golovkins pirmoreiz karjerā aizvadīs cīņu otrā vidējā svara kategorijā.

Šī būs trešā Golovkina un Alvaresa cīņa. Vispirms 2017. gadā tika fiksēts diskutabls neizšķirts, kurā tiesnešu vērtējumu vidū bija arī skandalozias 118:110 par labu Alvaresam. Bet pēc gada 2018. gadā Alvaress guva uzvaru ar tiesnešu dalītu lēmumu, kas arī izrādījās tikpat strīdīgs kā pirmās cīņas iznākums.

Golovkina un Alvaresa cīņa būs pieejama DAZN platformā. Cīņas norises vieta vēl nav izziņota, bet abas iepriekšējās reizes viņu cīņa bija Lasvegasā.

Alvaress iepriekš bija kritiski izteicies par iespēju trešo reizi cīnīties pret Golovkinu, un savas antipātijas nebija slēpis arī Golovkins, kurš, protams, ir neapmierināts ar pirmo divu cīņu tiesnešu vērtējumiem. Tāpat jāņem vērā, ka Golovkinam tagad ir jau 40 gadi.

Kanelo arī bija paudis vēlmi pieprasīt revanšu Bivolam, taču ar savu komandu viņš tomēr nolēma vispirms aizvadīt cīņu pret Golovkinu un pēc tam atkal izvērtēt savas ambīcijas pussmagajā svarā. Tas savukārt nozīmē, ka šobrīd lielu slavu ieguvušajam Bivolam gada otrajā pusē tagad būs iespēja aizvadīt cīņu pret kādu citu pretinieku.

Kanelo joprojām ir visu čempiona titulu īpašnieks otrā vidējā svara kategorijā, un cīņā pret Golovkinu visas čempiona jostas tiks liktas galdā, tiesa, cīņa Kanelo-Golovkins būs viena no retajām, kurā tituliem ir patiešām otršķirīga nozīme.

     [+] [-]

, 2022-05-25 00:40, pirms mēneša
LIELISKI!!