Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

Latvijas bokseris Volkovs maijā aizvadīs cīņu Londonā

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Latvijas bokseris Volkovs maijā aizvadīs cīņu Londonā
Milans Volkovs

11. maijā “York Hall” arēnā norisināsies populārs angļu “Frank Warren Presents Championship” boksa vakars, kur uzstāsies sportisti no daudzām valstīm. Pasākuma ietvaros ringā kāps arī latviešu bokseris Milans Volkovs (10-2-2).

Volkova pretinieks šoreiz būs Vācijas pārstāvis Oronzo Birardi (7-0-0), kurš pagaidām savā karjerā nav zaudējis nevienu cīņu.

2021. gadā Milans Volkovs uzsāka sadarbību ar treneri Igoru Mesmeru un tajā pašā laikā komandai pievienojās jauns menedžeris Krišjānis Bleija. Kopš tā laika Milans boksa ringā devies piecas reizes un visas piecās cīņās bija uzvārētājs. 2022. gadā cīņā Volkovs izcinīja Latvijas čempiona jostu smagsvaru kategorijā, uzvarot Kristapu Zuti.

“Šī gada komandas mērķis ir nostiprināties “Top 100” pasaulē “cruiser” svara divīzijā. Mēs aktīvi strādājam un centīsimies izdarīt visu iespējamo, lai tiktu līdz mērķim” – stāsta “Team Volkov” menedžeris Krišjānis Bleija.

Šobrīd Volkovs kopā ar savu komandu aktīvi gatavojas izbraukumam. Treniņnometne notiek Rīgā, kur bokserim palīdz gan vietējie sportisti, gan ārzemju bokseri.

Informāciju sagatavoja:
Ļevs Berezins

     [+] [-]

, 2024-04-28 16:07, pirms 3 nedēļām
Spriežot pēc muļķu centra mājaslapas, Liepāja vakar laikam nenotika pilnīgi nekas

     [+] [-]

, 2024-04-30 15:33, pirms 3 nedēļām
right_hook rakstīja: Spriežot pēc muļķu centra mājaslapas, Liepāja vakar laikam nenotika pilnīgi nekas
Bet vaitad kas ievērības cienīgs notika?

     [+] [-]

, 2024-05-11 10:53, pirms nedēļas
Kaplis777 rakstīja: Bet vaitad kas ievērības cienīgs notika?
Cīņu par pasaules čempiona titulu jau nebija, bet bija interesantas cīņas, gan ar vietējo, gan arī ar ārzemju bokseru piedalīšanos.

Ukraiņu džeki- Bogdans Soboļs, Bogdans Mironecs, Beatrise Rozentāle ko nozīmē.
Nu un kikbokss un vēl šis tas.

Bet ja jau tu pat īsti neko nezini, varbūt esi sajaucis tēmas.