Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

Britu smagsvars Čisora uz preses konferenci ierodas ar aizlīmētu muti

Rolands Eliņš

Britu smagsvars Čisora uz preses konferenci ierodas ar aizlīmētu muti
Dereks Čisora preses konferencē. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Dereks Čisora un bijušais smagsvaru čempions Džozefs Pārkers šodien aizvadīja preses konferenci pirms viņu gaidāmās revanša cīņas nedēļas nogalē, taču vairāk runāt nācās Pārkeram, jo Čisora pie galda sēdās ar aizlīmētu muti un tā arī nepateica ne vārda.

Dereks Čisora (32-11) piedzīvojis divus zaudējumus pēc kārtas – pirms gada viņš zaudēja Oleksandram Usikam, bet pirms pusgada ar dalītu tiesnešu lēmumu piekāpās Džozefam Pārkeram. Tagad abiem paredzēta revanša cīņa Mančestrā, kurā galdā tiks likta WBO Starpkontinentālā čempiona josta.

Čisora uz šodienas preses konferenci ieradās ar plāksteri uz mutes. Uz tā bija rakstīts: "Edij, samaksā man par runāšanu." Tas visnotaļ acīmredzami attiecās uz blakus sēdošo promouteri Ediju Hērnu, kurš organizē šo cīņu, taču šo izgājienu Čisora nekādi nepaskaidroja. Viņš vispār neko nepateica, kas ir interesants piegājiens tādam pasākumam kā preses konference.

Čisora nekādi neatsaucās arī uz Pārkera aicinājumiem izteikties un atbildēt, tā vietā Čisora izvilka mūzikas atskaņotāju, ar kuru atskaņoja grupas "Queen" slaveno dziesmu "Bohemian Rhapsody".

Tikmēr Jaunzēlandes bokseris Pārkers (29-2), kurš savus vienīgos zaudējumus karjerā cietis 2018. gadā pret Entoniju Džošua un Dilianu Vaitu, abus pēc punktiem, pauda savu gatavību šoreiz svinēt pārliecinošāku uzvaru pār Čisoru un pieveikt viņu ar nokautu, lai nevajadzētu runāt par tiesnešu piešķirtajiem punktiem.

Izmantotie resursi:
https://www.mirror.co.uk/sport/boxi...
https://www.boxingscene.com/parker-...