Briedis otrajā raundā sakauj Feltonu
Šorīt Ziemeļkarolīnā kārtējo uzvaru profesionālajā ringā izcīnīja latviešu bokseris Mairis Briedis (20-1, 14KO, pēc boxrec.om datiem: 9-0, 8KO), kurš otrajā raundā ar tehnisko nokautu pieveica amerikāni Džonatanu Feltonu (6-27-1, 5KO).
Ar cīņu pret 40 gadus veco Feltonu, kurš savulaik uzvarējis prestižajā amatieru boksa turnīrā "Golden Gloves", Briedis noslēdza savu pirmo Amerikas treniņnometni pie slavenā boksa trenera Dona Tērnera, kurš savā karjerā par pasaules čempioniem sagatavojies tādas boksa leģendas kā Ēvanderu Holifildu, Reju Leonardu un Leriju Holmsu.
Cīņā pret Feltonu latviešu bokseris saimniekojis ringā, izdarot virkni bīstamu sitienu, tomēr amerikānis sparīgi turējies kājās. Pirmo un vienīgo reizi Briedim izdevies Feltonu aizsūtīt nokdaunā otrā raunda vidū, kad pēc Brieža sitieniem gan pa galvu, gan pa korpusu amerikānis bijis gar zemi. Uzreiz arī pēc tam tiesnesis apturējis cīņu, par uzvarētāju ar tehnisko nokautu atzīstot Briedi.
"Cīņas sākumā varēja redzēt, ka pretinieks bija izdomājis savu taktiku, provocējot mani uzbrukt, bet klausot no stūra treneri, nepaļāvos un turpināju strādāt pēc mūsu izvēlētās taktikas. Pirmajā raundā gan vienu nepatīkamu sitienu izlaidu deniņu rajonā, bet otrajā, sākot kāpināt tempu izdevās iespiest amerikāni stūrī un apstrādāt ar vairākām kombinācijām pēc kārtas, pēc kurām tiesnesis iejaucās un apturēja cīņu, lai pretinieks negūtu nopietnākas traumas," pēc cīņas atzina Briedis.
Šī cīņa bija sagatavošanās cikla noslēgums 5.jūlija cīņai Grieķijā ar Čehiju pārstāvošo smagsvaru Suda Lubošu (30-7-1, 22KO). Jau nākamajā dienā pēc tās Mairis atgriezīsies Latvijā, kur savu treneru vadībā turpinās treniņus noturot nometnē uzņemto fizisko formu aizvadītājos treniņos un sparingos.
+9 [+] [-]
-1 [+] [-]
+9 [+] [-]
kamēr kličko vēl nav pensijā aizgajuši
-3 [+] [-]
+5 [+] [-]
[+] [-]
+1 [+] [-]
Starp citu, hokejists Džeremijs Jablonskis (tas kurš Čehovā vēl nesen bija) Kanādas GG turnīros uzvarēja sešas reizes... .
+4 [+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
Bet pret to čehu gan varētu būt interesanti.
+1 [+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
Kā jau rakstīju - ASV vien ir 31 GG turnīrs (kurš nozīmīgāks, kurš mazāk - tas ir cits jautājums), tāpat turnīri ar šādu nosaukumu (tikai katrā valstī savu organizētāju) ir Kanādā, Meksikā.
[+] [-]