Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

Latvijas bokseris Prokudins uzvar starptautiskā turnīrā Vācijā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Latvijas bokseris Prokudins uzvar starptautiskā turnīrā Vācijā
Treneris Iļja Žiļinskis(vidū) ar saviem audzēkņiem. M.Prokudins (otrais no labās). Foto: no bokseru sociālajiem tīkliem.

Pagājušajā nedēļas nogalē Vācijas pilsētā Hallē notika starptautiskais boksa turnīrs “CHEMICAL CUP”, kur svara kategorijā līdz 60kg uzvaru izcīnīja Latvijas pārstāvis Matvejs Prokudins.

Starptautiskajā boksa turnīrā Vācijā piedalījās 80 boskeri no 5 valstīm – Latvijas, Moldovas, Ukrainas, Nīderlandes un Vācijas. Latvijas komandu pārstāvēja četri bokseri, no kuriem trīs pieaugušo konkurencē - Matvejs Prokudins (līdz 60 kg), Artūrs Karnafels (75 kg), Artūrs Tarnapoļskis (86 kg), kā arī jauniešu konkurencē Latvijas čempions sporta dejās Alans Orda (63.5 kg).

Matvejs Prokudins pusfinālā pārliecinoši uzvarēja vietējo bokseri Danielu Jermalajevu. Trešajā raundā, kad Latvijas bokseris mājinieku bija uztaisījis nokdaunu, tiesnesis iejaucās un apstādināja cīņu. Finālā Matvejs tikās ar bokseri Ari Berkantu no Berlīnes. Visa cīņa pagāja ar Latvijas boksera pārākumu. Trešajā raundā Matvejam izdevās uztaisīt nokdaunu, bet beigās Iļja Žiuļinska audzēknim pārliecinoša uzvara pēc punktiem 5:0, kļūstot par čempionu turnīrā “CHEMICAL CUP 47”.

Pārējie Latvijas pārstāvji turnīrā parādīja labu boksa līmeni. Artūrs Tarnapolskis pārliecinoši bija vadībā un bija daudz precīzāks par savu pretinieku Reimanu Toma no Vācijas, bet tiesneši pēc punktiem 3:2 tomēr atdeva uzvaru vietējam bokserim.

Artūrs Karnafels un Alans Orda līdzīgās cīņās pusfinālā piekāpās saviem pretiniekiem pēc punktiem, tomēr ieguva godalgoto 3 vietu.

Informāciju sagatavoja
Iļja Žiļinskis