Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Notiek pārrunas par Bolotņika titulcīņu pret pasaules čempionu Bivolu

Rolands Eliņš

Notiek pārrunas par Bolotņika titulcīņu pret pasaules čempionu Bivolu
Ričards Bolotņiks. Foto: Boris Simson/LNX Boxing

Latvijas bokseris Ričards Bolotņiks septembrī vai oktobrī varētu aizvadīt cīņu par WBA "Super" pasaules čempiona titulu, liecina Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija. Šī titula īpašnieka Dmitrija Bivola pārstāvji esot ieinteresēti šādas cīņas organizēšanā Rīgā. Cīņas oficiāla noformēšana gan vēl ir patālu, taču daudz nozīmē jau fakts, ka abas puses šajās pārrunās ir iesaistījušās.

Ričardam Bolotņikam, WBO Eiropas čempiona titula īpašniekam, bija paredzēta cīņa šomēnes Anglijā Tā būtu bijusi pret Koudiju Deivisu (10-1, 66. vietā portāla "BoxRec" rangā), bet šī cīņa plašāk izziņota tā arī nemaz netika, jo radās vairāki sarežģījumi, un Bolotņiks pirms dažām dienām savos sociālajos tīklos pavēstīja, ka šie plāni ir atcelti.

Tā vietā Bolotņikam varētu tikt daudz gardāks kumoss. Kā noskaidroja Sportacentrs.com, notiek pārrunas starp Bolotņiku pārstāvošo "LNK Boxing" un krievu boksera Dmitrija Bivola promouteriem ar mērķi noorganizēt savstarpēju cīņu rudens sākumā, turklāt optimistiskākie plāni paredz, ka šī cīņa varētu notikt "Arēnā Rīga".

Bivols ir WBA "Super" pasaules čempions, kurš uzvarējis visās 18 savās profesionālajās cīņās, ieskaitot uzvaru pirms diviem gadiem pār amerikāni Džo Smitu, pašreizējo WBO čempionu šajā svara kategorijā. Lai arī Bivols pārstāv Krieviju, viņš jau deviņas cīņas pēc kārtas aizvadījis citās valstīs (ASV, Monako, Lielbritānija). Cīņā pret Bolotņiku viņš būtu neapšaubāms pirmais numurs, taču mūsu portāla rīcībā esošā informācija liecina, ka viņa pārstāvji esot ieinteresēti cīņā pret Bolotņiku. Interese esot arī no boksa straumēšanas servisa DAZN puses, kas "Arēnu Rīga" jau iepazinis no Supersērijas cīņām.

Bivols savu iepriekšējo cīņu aizvadīja pirmajā maijā, kad Mančestrā pēc punktiem pārspēja Kreigu Ričardsu (16-1-1). Bivols savā svara kategorijā "TheRing" rangā ieņem otro vietu, tikai aiz neapturamā Artura Beterbijeva, pasaules čempiona IBF un WBC versijās. Bolotņiks šajā rangā (pagaidām) nav izlikts, taču ir iekļauts oficiālajos WBO (piektā vieta) un IBF (sestā vieta) rangos.

"Pats es nemaz konkrēti nezinu, ar to strādā mani menedžeri. Protams, līdz visiem 100% nekas nav vēl nekas nav sarunāts. Taču, ja reiz tā tiek runāts..." uz portāla Sportacentrs.com jautājumu par Bivola cīņas iespējamību ar smaidu atbildēja Bolotņiks(18-5-1). "Ja vēl piepildīsies, ka būs cīņa Rīgā, vispār lieliski."

Šovakar Sportacentrs.com TV sarunu raidījumā "Sports Tuvplānā" būs pieejama arī plašāka saruna ar Ričardu Bolotņiku (tā tika ierakstīta pirms Bivola vārda parādīšanās diskusijā), kurā viņš pastāsta par saviem nolūkiem ne tikai kāpt rangā, bet arī aplikt čempiona jostu sev ap vidukli, kā arī sīkāk pastāstīja savu redzēto nedēļas nogalē notikušajā Kanelo-Sondersa cīņā.

     [+] [-]

, 2021-05-11 16:10, pirms mēneša
Lai uztaisa LV titulcīņu - Briedis-Bolotņiks.

  +1 [+] [-]

, 2021-05-11 18:12, pirms mēneša
Druscīt par ātru lēkt čempioniem krāgā, vēl vajag pieredzi pakrāt

     [+] [-]

, 2021-05-11 18:21, pirms mēneša
rrrafs rakstīja: Lai uztaisa LV titulcīņu - Briedis-Bolotņiks.
Briedis nevar randomā cīkstēties, jo viņam to neļauj līgumi starp Briedi - promoteri - boksa organizāciju.
Piemēram Taisonam Fūrijam nākamajā dienā pēc Kļičko atņēma titulu - viņam sanāca situācija, ka jāiesaistās pārrunās vai nu ar Kļičko par remaču vai ar kaut kādu citu čali, un viņu automātiski stripoja, jo viņš sāka ar Kļičko.
Tāda ir tā realitāte - visi tie WBO, WBC utt ekistē ne jau vārda pēc, bet tāpēc, ka kontrolē drusku arī to ko var vai nevar bokseris. Briedim šobrīd nav baigi forši pakāst titulus dēļ skaistas expo cīņas. Turklāt organizācijas neļautu viņam expo cīņu, it īpaši tāpēc, ka viņš ir čepions. Tā taisīt cīņu ar cita līmeņa bokseri for fun var tikai tad, ka tu esi nu tik dižens, ka reāli kontrolē tās organizācijas ar savu klātbūtni - kā to darīja Ali, Foremans, Maivezers.

  -1 [+] [-]

, 2021-05-11 18:21, pirms mēneša
rrrafs rakstīja: Lai uztaisa LV titulcīņu - Briedis-Bolotņiks.
Tagad Bolotņiks tas grands?Pirms pāris ciņām vēl nevienu rakstu titullapā nevarēja atrast.Lbaāk lai paliek piezemēts,nesakāpj galvā un turpina iesākto.

  -1 [+] [-]

, 2021-05-12 00:11, pirms mēneša
rrrafs rakstīja: Lai uztaisa LV titulcīņu - Briedis-Bolotņiks.
Tā iesildītu īstā karaļa noskaidrošanu Kambala - Zutis.

  +1 [+] [-]

, 2021-05-12 06:21, pirms mēneša
huters rakstīja: Tā iesildītu īstā karaļa noskaidrošanu Kambala - Zutis.
Tie būtu īsteni boksa svētki visai Latvijai

     [+] [-]

, 2021-05-12 07:56, pirms mēneša
sportists-amatieris rakstīja: Tie būtu īsteni boksa svētki visai Latvijai
Baltijas jūras superloms .