Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:371, Did:0, useCase: 3

Otani atgriežas un izgāžas, "Angels" piekāpjas "Athletics"

Juris Miņins
Juris Miņins

Otani atgriežas un izgāžas, "Angels" piekāpjas "Athletics"
Šohejs Otani
Foto: Getty Images/Scanpix

Japāņu beisbolists Šohejs Otani šonakt atgriezās uz Augstāko beisbola līgu (MLB) metēju kalniņa, taču jau pirmajā iningā zaudēja piecus punktus un tika nomainīts. Viņa "Angels" ar 4:6 piekāpās Oklendas "Athletics".

Savulaik par Japānas beisbola fenomenu sauktais Šohejs Otani, kurš šādu atzinību izpelnījās par to, ka vienlīdz labi spēlēja kā atsitēja, tā metēja pozīcija, kas mūsdienu beisbolā ir ārkārtīgs retums, 2019. gadā uz metēju kalniņa nebija redzams, jo atkopās no rokas savainojuma.

Pēc Latvijas laika, aizvadītajā naktī Otani atgriezās pie mešanas, taču, jāatzīst, tā viņam diez ko labi nevedās – trīs pieļauti atsitieni un tikpat reizes ļāva pretiniekam aiziet uz pirmo bāzi, kopā zaudējot piecus punktus, turklāt, šo situāciju par katastrofu padarīja tas apstāklis, ka metējs pa šo laiku nebija guvis nevienu autu.

Protams, ka Losandželosas "Angels" komandas menedžeris uz ko tādu ilgi skatīties nevarēja, tāpēc japānis tika nomainīts pret Metu Adriansī, kurš tad arī aizvadīja mača lielāko daļu, 5.2 iningus, kuru laikā, lai arī četriem atsitējiem ļāva sasniegt pirmo bāzi, tika pie pieciem straikautiem un punktus nezaudēja.

Neskatoties uz katastrofālo spēles sākumu, Losandželosas komanda, galvenokārt pateicoties tās līdera Maika Trauta sniegumam (četri gūti punkti, viens "Home run"), spēja rezultāta starpību samazināt līdz minimumam un piektais inings tika noslēgts pie rezultāta 4:5. Tiesa, uz lielākiem varoņdarbiem "Angels" spēlētājiem spēka vairs nepietika un viņi, zaudējot vēl vienu punktu, piedzīvoja otro zaudējumu trijās spēlēs.

MLB, 2020. gada regulārā sezona

ViesiMājniekiRezultāts
TwinsWhite Sox14:2
PiratesCardinals5:1
MarlinsPhillies11:6
YankeesNationals3:2
TigersReds3:2
RoyalsIndians2:9
Blue JaysRays5:6
OriolesRed Sox7:4
MarinersAstros7:6
BrewersCubs1:9
RockiesRangers5:2
AngelsAthletics4:6
DiamondbacksPadres4:3
BravesMets14:1
GiantsDodgers3:1

Izmantotie resursi:
https://www.mlb.com/