Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:614, Did:0, useCase: 1
2

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 14. apskats

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 14. apskats

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 13. apskats

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 13. apskats.

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 12. apskats

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 12. apskats.
1

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 11. apskats

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 11. apskats.
Apskata vadītājs Renārs Zeltiņš sarunā ar Uvi Helmani

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 10. apskats

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 10. apskats, kurā rubrikā "Iepazīsti Vefieti" saruna ar Latvijas čempionvienības "VEF Rīga" treneri Uvi Helmani.
"VEF Rīgas skolu superlīgas" 9. apskatā arī saruna ar "VEF Rīgas" kapteini Kristapu Janičenoku
6

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 9. apskats

Turpinās "VEF Rīgas skolu superlīgas" spēles basketbolā zēnu un meiteņu komandām.
Raimonds Elbakjans un Andris Biedriņš
Foto: Renārs Buivids
2

Raimonds Elbakjans: "29. jūnijā Ventspilī sāksies pirmais "Ghetto Games" festivāls"

"Kopīgiem spēkiem var sasniegt labākus rezultātus nekā strādājot vienatnē. 2012. gada 29. jūnijā – 1. jūlijā Ventspilī plānojam organizēt pirmās "Ghetto Games" - starptautisku sporta un mūzikas festivālu," pēc VEF Rīgas skolu superlīgas trešās sezonas izlozes 22. decembrī Rātsnamā stāsta biedrības "StreetBasket" dibinātājs un vadītājs Raimonds Elbakjans, kura rīkotie sporta pasākumi pulcē tūkstošiem jauniešu. Pirms trīs gadiem Grīziņkalna parkā sākās tradicionālie ielu basketbola turnīri, kuri pārauguši plašā kustībā ar aktivitātēm Latvijas, Baltijas un Eiropas mērogā. Ielu basketbolisti kļuvuši par regulāriem dalībniekiem Eiropas lielākajos ielu basketbola pasākumos Parīzē un Maskavā, pamazām nobriestot starptautisku sacensību rīkošanai Latvijā. "Ventspils izrādīja interesi un panācām vienošanos par sadarbību. Sacensības notiks desmit sporta veidos – ekstrēmajās disciplīnās, skeitkrosā, velotriālā, ielu basketbolā, ielu futbolā. Tik plašas, starptautiskas ielu basketbola sacensības Latvijā vēl nav bijušas. Vienlaikus jau trešo gadu "Streetbasket" plāno rīkot apmēram sešdesmit ielu basketbola un ielu futbola turnīrus 20 Latvijas pilsētās."
Rīgas mērs Nils Ušakovs (vidū) "VEF Rīgas skolu superlīgas" pamatturnīra grupu izlozē
Foto: Renārs Buivids
21

Nils Ušakovs: "Rīgas prioritātes sportā ir jaunatnes hokejs un basketbols"

"Pašvaldībai ir jāatbalsta jaunatni, nevis profesionālo sportu. Profesionālais sports faktiski ir bizness, kas saistīts ar privāto sektoru. Piesaistot bērnus sportam, mēs mazinām citus riskus un apdraudējumus. Rīga turpinās atbalstīt sporta skolas un amatieru sporta iniciatīvas. Mūsu prioritātes ir jaunatnes hokejs un basketbols, piemēram, atbalstām hokeja klubu "Rīga", kas startē MHL līgā. Ir atsevišķa atbalsta programma (piecām) jaunatnes hokeja komandām. Jaunatnes basketbolam nākamgad pilsētas budžetā paredzēti 50 tūkstoši latu, tai skaitā 16 tūkstoši latu VEF Rīgas skolu superlīgas organizēšanai. Rīgas pašvaldības uzņēmuma "Rīgas Satiksme" pārziņā ir sieviešu basketbola klubs "TTT Rīga", taču, ja jāizvēlas, vai iedot naudu skolām vai profesionālām meitenēm, izšķirtos par pirmo," ceturtdien, 22. decembrī, Sportacentrs.com teica Rīgas Domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs. Pilsētas mērs Rātsnamā kopā ar Dinu Vīksnu, "VEF Rīga" pārstāvi Edgaru Jaunupu un biedrības "StreetBasket" vadītāju Raimondu Elbakjanu piedalījās VEF Rīgas skolu superlīgas trešās sezonas izlozē. Basketbola sacensības vispārizglītojošām skolām notiek piecpadsmito gadu un iepriekš tās bija zināmas kā Rīgas Domes kausa izcīņa. Turnīra priekšsacīkstēs 3. novembrī – 20. decembrī piedalījās 63 zēnu un 31 meiteņu komanda no 63 skolām.

VEF Rīgas skolu superlīgas FINĀLS. Cīņas par I. vietu

Par uzvarētāju kausu savstarpēji cīnījās: meiteņu grupā Rīgas 99.vidusskola pret Rīgas 47.vidusskolu; zēnu grupā Āgenskalna Valsts ģimnāzija pret iepriekšējā gada uzvarētājiem - Rīgas 49.vidusskolu

VIDEO: VEF Rīgas skolu superlīgas FINĀLS. Cīņas par III.vietu

Gan jau ka daudzi informēti, kas un ar ko spēlēja, kas vinnēja u.t.t.. Ja nē, tad atbildes varēs atrast šajā apskatā. Vēl šajā video: kā iet 49.vidusskolas absolventam, pagājušā gada, toreiz vēl VEF skolu superlīgas (bez vārda "Rīgas") lielā kausa ieguvējam Robertam Freimanim.
1

"VEF Rīgas skolu superlīgas" fināla "karstais materiāls"

"VEF Rīgas skolu superlīgas" fināls trešdien Rīgā, "Daugavas" sporta namā beidzās ar Rīgas 49. vidusskolas triumfu. Pašiem nepacietīgākajiem "Ghetto TV" veidotais "karstais materiāls". Ceturtdien plašāks videoatskats!

"VEF Rīgas skolu superlīgas" fināls 30. martā

30.marts ir tā diena, kad Rīgā, sporta namā "Daugava" noskaidrosies šī gada "VEF Rīgas skolu superlīgas" čempioni. Vai Rīgas 49.vidusskolai izdosies noturēt iepriekšējā gada titulu? Viss Āgenskalna Valsts ģimnāzijas rokās, kājās un galvā, lai kauss nonāktu tieši pie viņiem.

VEF Rīgas skolu superlīgas 11. apskats - pusfinālu spēļu diena

Šajā apskatā: par ko sapņo kāda meitene; kā labāk - skaļi vai klusiņām?; par ko Rihards Zēbergs sabijās u.c.
1

VEF Rīgas skolu superlīgas 10. apskats

Ghetto TV komanda izklaidējās, izklaidē citus un, protams, neaizmirst arī par pašu galveno - basketbolu.

VEF Rīgas skolu superlīgas 9-ais apskats

Šajā apskatā: jaunākās baumas par karsējmeiteni Justīni no 49.vidusskolas un Emīlu Senkānu no 66. speciālās vidusskolas; ar Miezi un Straudovski uzspēlēsim erudīcijas spēli "Mini, zini, nezini", un noskaidrosim vai Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas lielākais fans - bungu rībinātājs ir ārzemju latvietis.

VEF Rīgas skolu superlīgas 7.apskats

Šis apskats ir ar devīzi " Vairāk tusiņš, mazāk basketbols" un tieši tā to arī jāuztver.

VEF Rīgas skolu superlīgas 8.apskats

Šajā apskatā: Bricis pret Zaltānu, par Artūra Vītiņa lielākajiem s..iem un jaunākās baumas par Matīsu Rožlapu un Andri Biedriņu.