″Hawks″ palaiž Porziņģa konkurentu, bet papildinās perimetrā
Šo starpsezonu ar vairākiem darījumiem brīvo aģentu tirgū iesākusi Kristapa Porziņģa jaunā komanda Atlantas ″Hawks″, ziņo ESPN apskatnieks Šams Šaranja.
Jau ziņots, ka Porziņģis trīs komandu maiņas darījumā pārcēlās uz Atlantas ″Hawks″ vienību, kam latviešu basketbolista piesaiste izmaksāja Džordžu Niangu, Terensu Menu Klīvlendas ″Cavaliers″ 31. gada drafta otrās kārtas izvēli un tiesības uz šā gada draftā izvēlēto Dreiku Pouelu.
Līdz ar Porziņģa piesaisti ″Hawks″ garajā galā izveidojās zināms sastrēgums, jo pagājušajā sezonā Atlantas kluba centra pozīciju cementēja Klints Kapela un Onjeke Okongvu. Tiesa, Kapelas līgumā pagājušajā sezonā bija pēdējā un ″Hawks″ izvēlējās ar šveicieti līgumu nepagarināt. Tā vietā 31 gadu vecais centrs pievienojās savai bijušajai komandai Hjūstonas ″Rockets″, parakstot trīs gadu līgumu ar kopējo vērtību 21,5 miljonu ASV dolāru apmērā.
Tāpat ″Hawks″ brīvo aģentu tirgū pameta pagājušajā sezonā iegūtais Kariss Leverts, kurš vienojies par divu sezonu līgumu par 29 miljoniem ar Detroitas ″Pistons″.
Savukārt ″Hawks″ rindas papildinājuši Lūks Kenards un nesen kronētā finālsērijas MVP Šeja Gildžesa-Aleksandra brālēns Nikels Aleksandrs-Vokers.
Kenards pagājušās divarpus sezonas pavadīja Memfisas ″Grizzlies″ rindās un uz Atlantu pārcēlās ar viena gada līgumu par 11 miljoniem ASV dolāru. 28 gadus vecais aizsargs ir viens no līgas efektīvākajiem tālmetienu izpildītājiem, karjeras astoņās sezonās trejačus realizējot ar vidēji 43,8%.
Aleksandru-Volkeru ″Hawks″ ieguva tā sauktajā ″paraksti un maini″ darījumā, kā rezultātā Minesotas ″Timberwolves″ saņems 2027. gada drafta ″Cavaliers″ otrās kārtas izvēli un naudas kompensāciju.
26 gadus vecā Aleksandra-Volkera nule uz četrām sezonām parakstītais līgums paredz, ka viņš kopumā saņems 62 miljonus ASV dolāru.
Aizvadītajā sezonā aizsargs ″Timberwolves″ rindās vidēji mačā izcēlās ar 9,4 punktiem, 3,2 atlēkušajām bumbām un 2,7 rezultatīvām piespēlēm.
Izmantotie resursi:
https://x.com/ShamsCharania/status/...
https://x.com/ShamsCharania/status/...
https://x.com/ShamsCharania/status/...
https://x.com/ShamsCharania/status/...
+3 [+] [-]
+1 [+] [-]
Jau sezonas laikā bija zināms ka Kapella pametīs Hawks vasarā.
Hawks un Rockets katrā ziņā diezgan nopietni strādā šajās pāris nedēļās.Tagad divi ļoti labi guardi blakus Trejam un varēs piesegt Treja mīnusus.
Kāpēc Rockets vajag Kapellu pēc Adamsa pagarināšanas hz.
+1 [+] [-]
+2 [+] [-]
+3 [+] [-]
+2 [+] [-]
+3 [+] [-]
[+] [-]