Hjūstonai devītā uzvara pēc kārtas, "Trail Blazers" jau ceturtais panākums virknē
22.mar . 02:00
22.mar . 04:00
22.mar . 04:00
Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) aizvadītajā naktī devīto uzvaru pēc kārtas guva Hjūstonas "Rockets", kas ar 102:98 tika pie uzvaras pār Maiami "Heat". Savukārt četru uzvaru sēriju ar 36 gūtiem punktiem Portlendas "Trail Blazers" vienībai palīdzēja gūt Denijs Avdija, palīdzot pārspēt Denveras "Nuggets" ar 128:109.
• Šī brīža karstākā komanda NBA turnīrā ir Hjūstonas "Rockets", kas soļo pretī otrās vietas nokārtošanai Rietumu konferencē, spējot aizsniegties jau līdz devītajam panākumam pēc kārtas. Lai gan mača noslēgumā raķetas bija vien četrus punktus priekšā Maiami "Heat" basketbolistiem, tomēr pirms izšķirošajiem notikumiem teksasiešu pārsvars bija drošāks, Floridas komandai samazinot starpību un tiekot pie 98:102 tikai pašā spēles izskaņā, kad "Rockets" jau turēja uzvaras grožus.
• 37 punktus Teksasas komandas labā sabēra Freds Vanvlīts, kurš trāpīja deviņus no 11 izmestajiem trīs punktu metieniem. Ar 18 gūtiem punktiem sekoja Amens Tompsons, kurš pārtvēra arī septiņas pretinieku bumbas un palika vienas izcīnītas atlēkušās bumbas atstatumā no "double-double". "Heat" rindās 30 punktus sameta Endrū Viginss.
• Rietumu konferencē vēl spirinās Portlendas "Trail Blazers", kas nav atmetusi cerības uz iešmaikšanu play-in turnīra zonā. Oregonas komanda aizvadītajā naktī guva ceturto uzvaru pēc kārtas, sakaujot Denveras "Nuggets" ar rezultātu 128:109. No konferences desmitās pozīcijas Portlendas vīri nu atpaliek tikai par divām uzvarām.
• Bijušais Kristapa Porziņa komandas biedrs Denijs Avdija nāca talkā Portlendas uzvaras kaldināšanā ar 36 gūtiem punktiem, astoņām izcīnītām bumbām zem groziem un septiņām rezultatīvām piespēlēm. Šeidons Šārps sekoja ar 23 gūtiem punktiem. Savukārt pretējā pusē tikpat sameta "Nuggets" rezultatīvākais spēlētājs Ārons Gordons.
Incredible night from Deni Avdija in Portland's 4th straight win!
— NBA (@NBA) March 22, 2025
💪 36 PTS
💪 8 REB
💪 7 AST
💪 3 STL
💪 4 3PM pic.twitter.com/zSJap2YEDm
• Ievērojamu punktu ražu novāca Kevins Durents, kurš sameta 42 punktus, kļūstot par aizvadītās nakts rezultatīvāko basketbolistu NBA turnīra mačos. Derenta sniegums ar 123:112 palīdzēja Fīniksas "Suns" apspēlēt Austrumu konferences līdervienību Klīvlendas "Cavaliers", kas jau kapitulējusi četrās spēlēs pēc kārtas. Durenta labākais palīgs ar 17 punktiem bija Devins Bukers, bet "Cavaliers" rindās ar 18 punktiem atzīmējās Dariuss Gārlends, kamēr Evans Moblijs guva 16 punktus un savāca 12 atlēkušās bumbas.
☀️ KEVIN DURANT 40-PIECE ☀️
— NBA (@NBA) March 22, 2025
42 PTS | 6 REB | 8 AST | 4 3PM
Suns get the big win for their 3rd in a row! pic.twitter.com/jjgf30EHGT
NBA nakts spēles
Spēle | Rez. | Spēle | Rez. | |
---|---|---|---|---|
Wizards - Magics | 105:120 | Heat - Rockets | 98:102 | |
Timberwolves - Pelicans | 134:93 | Thunder - Hornets | 141:106 | |
Spurs - 76ers | 128:120 | Mavericks - Pistons | 123:117 | |
Jazz - Celtics | 99:121 | Suns - Cavaliers | 123:112 | |
Trail Blazers - Nuggets | 128:109 | Clippers - Grizzlies | 128:108 |
"Skaties NBA spēles un citus sporta notikumus "Go3 Sport" kanālos un Go3 televīzijā!
Izmantotie resursi:
ESPN - Serving Sports Fans. Anytime. Anywhere.