Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Porziņģa atgriešanās sezona – cik augstu tēmēt?

Rolands Eliņš

Porziņģa atgriešanās sezona – cik augstu tēmēt?
Kristaps Porziņģis. Foto: AFP/Scanpix

Teikt, ka Kristapa Porziņģa pirmā NBA spēle pēc vairāk nekā pusotra gada piespiedu pārtraukuma, turklāt pirmā NBA spēle „Mavericks” sastāvā, ir gaidīts notikums, nozīmē tā īsti nepateikt neko. Porziņģis guva traumu brīdī, kad bija ceļā uz kļūšanu par „Knicks” superzvaigzni, un tagad daudz ko nāksies sākt no jauna – citā komandā, citā konferencē un ar joprojām atvērtiem jautājumiem par to, kādas ilgtermiņa sekas latviešu talantam būs atstājusi smagā ceļgala trauma, taču pārbaudes spēles un pirmssezonas prognozes liecina, ka latiņa Porziņģim īpaši zemāk nav nolaista un palikusi tuvu visaugstākajam līmenim.

Kristaps Porziņģis ir unikāls basketbolists sava auguma un fizisko spēju dēļ, un arī viņa ceļgala krustenisko saišu pārrāvums ir unikāla trauma, ko īsti nevar salīdzināt ar citu NBA spēlētāju atkopšanos no savainojumiem. NBA vēsturē ir vairāki piemēri, kad basketbolists pēc ļoti smaga savainojuma atgriežas izcilā sportiskajā formā tā, it kā nekas nebūtu noticis (Pols Džordžs 2015. gadā), taču krustenisko saišu sakarā šo piemēru ir daudz mazāk un vēl mazāk to ir par garajiem spēlētājiem, kuru kājām jāiztur gluži vienkārši lielāks svars un slodze.

Gadu pirms Porziņģa šo ceļgala traumu guva Džabari Pārkers, 2014. gada drafta otrais numurs, kurš pirms traumas vidēji spēlē guva 20.1 punktu. Viņa atgūšanās laiks (12 mēneši) bija pat īsāks nekā Porziņģim, taču pēc tam Pārkers paspējis uzspēlēt četrās komandās, nekur nespējot (vismaz pagaidām) atgriezties iepriekšējā līmenī. Arī perimetra spēlētāji pēc ACL traumām mēdz vēl ilgākus gadus sūdzēties par psiholoģiskām barjerām spēlēt tā, kā iepriekš. Spilgts piemērs ir Deriks Rouzs, ar kuru kopā vienu sezonu spēlēja arī Porziņģis.

„Mavericks”, kas par Porziņģa veselību noteikti informēta daudz labāk nekā jebkurš cits, vasarā viņam piešķīra maksimālo līgumu par vairāk nekā 150 miljoniem dolāru, attiecīgi izrādot ticību viņa spējām spēlēt visaugstākajā līmenī. Treniņnometnes sākumā no trenera Rika Kārlaila gan izskanēja nekonkrētība par to, kāds būs Porziņģa režīms sezonas pirmajā pusē, taču no pārbaudes spēlēm tika izlaista tikai viena, lai izvairītos no divām spēlēm divās dienās. Porziņģis spēlēja četrās pārbaudes spēlēs, atzīmējās ar otru lielāko spēles laiku komandā (22.9 minūtes spēlē), taču īstie jautājumi palika neatbildēti – cik bieži Porziņģis izlaidīs spēles gluži vienkārši piesardzības dēļ un vai tiks ierobežotas viņa spēles minūtes. Pārbaudes spēlēs pamatsastāva spēlētājiem 30-35 minūtes, protams, netiek dotas, un lielāko daļu otro puslaiku spēlēja rezervisti.

Pat ja Porziņģim būs uzstādījums nespēlēt divreiz pēc kārtas divās dienās, tas sezonas pirmajā pusē vispār neatstās lielu iespaidu. Līdz 30. novembrim būs tikai divas šādas spēles, taču tas nenozīmē, ka atgriešanās NBA režīmā neradīs citas problēmas – galu galā, Dalasai sezonas pirmajā nedēļā paredzētas četras spēles, divas no tām izbraukumā. Porziņģa sakarā turklāt jāatminas, ka arī pirms ACL savainojuma viņam netrūka traumu – debijas sezonā tika izlaistas desmit spēles, otrajā sezonā jau 16. Attiecīgi arī šosezon viņam tiek piesardzīgi prognozēts piedalīties ap 62 NBA spēlēm

Pārbaudes spēlēs Porziņģa sakarā gan varēja novērot, ka caurgājienos viņš dodas reti un spēka divcīņās zem groza īpaši nelaužas, ko varētu iztulkot kā pastiprinātu piesardzību. Taču arī iepriekš Ņujorkā Porziņģim bija tendence vairāk uzbrukt grozam no distances, par ko viņš saņēma arī savu kritikas devu, taču šī kritika ir aktuāla tikai tad, ja metieni no distances nav sekmīgi. Pārbaudes spēlēs Porziņģis trāpīja 39.3% metienu no spēles un astoņus no 28 tālmetieniem (28.6%). Iepriekšējā sezonā Ņujorkā, kad Porziņģis iekļuva Zvaigžņu spēlē, viņa precizitāte bija attiecīgi 43.9% un 39.5%.

Zvaigžņu spēles sakarā gan vēlreiz jāmin, ka Ņujorkā tā bija daudz vienkāršāka lieta. Austrumu konferencē jau vairāku gadu garumā ir salīdzinoši mazāka konkurence, kamēr Rietumos varētu sastādīt arī divas zvaigžņu komandas. Piemēram, pagājušajā sezonā ārpus Rietumu zvaigžņu sastāva palika tādi spēlētāji kā Demārs Derouzens, Donovans Mičels, Tobaiass Heriss, Maiks Konlijs, Luka Dončičs, Rudī Gobērs, Dreimonds Grīns un Kriss Pols. Arī gadījumā, ja Dalasai spēle aiziet no rokas un Porziņģa&Dončiča duets attaisno visas uz sevi liktās cerības, grūti iztēloties, ka Rietumu zvaigžņu izlasē vieta atrodas abiem.

Augstu tēmēt gan nevienam nav liegts, gluži pretēji, arī Porziņģa augsti uzstādītie mērķi ir tikai atbalstāmi. Pirms sezonas sākuma Porziņģis ar medijiem izteica cerību iesaistīties cīņā par gada labākā aizsardzības spēlētāja balvu, taču tas nozīmētu, ka viņam ļoti jāpalīdz Dalasai uzlabot sniegums aizsardzībā – pagājušajā sezonā „Mavericks” aizsardzības reitings bija 18. labākais līgā. Porziņģis ar sava garā auguma palīdzību jau kopš debijas sezonas ir starp labākajiem metienu bloķētājiem līgā.

Kopš ziemā veiktās maiņas ļoti daudz runāts par to, kāds būs Lukas Dončiča un Porziņģa duets laukumā. Dončičs debijas sezonās aizvēra mutes ļoti daudziem kritiķiem, un pārbaudes spēles pavēra pirmo priekškaru viņu gaidāmajā sadarbībā. Dončičs un Porziņģis abi var būt letāli no tālās distances, abi arī ir pietiekami ātri, lai uzreiz sodītu par otra sedzēja pieslēgšanos un abi arī labprāt spēlē viens pret vienu. Pārbaudes mačos gan neiztika arī bez brīžiem, kad komunikācija nesanāca un viens otra virzienā raidīja neizpratnes pilnus skatienus, taču Dalasas mediji vēsta, ka Porziņģis un Dončičs kļuvuši par labiem draugiem un ikdienā treniņos strādā viens otram blakus, tā ka sezonas gaitā abu saprašanās tikai uzlabosies.

Spēlējot kopā ar Dončiču, aktuāls būs jautājums, vai Porziņģim būs tikpat daudz iespēju uzbrukumā kā iepriekš Ņujorkā, kur viņš vidēji spēlē izmeta 18.5 metienus, un cik liela būs tālmetienu proporcija. Pārbaudes mačos puse no Porziņģa metieniem bija tālmetieni, un divatā ar Dončiču viņi vidēji spēlē izmeta 16 tālmetienus. Totalizatora „Betsafe” prognozes liecina, ka Porziņģim tomēr gaidāma neliela rezultativitātes krišanās, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu Ņujorkā, kad viņš līdz traumai vidēji guva 22.7 punktus. Šosezon viņam ir izlikta vidējā līnija par 21 punktu vidēji spēlē.

Jaunā situācijā šoruden nonākuši arī divi pārējie Latvijas NBA basketbolisti. Dāvis Bertāns ieradies „Wizards” sastāvā, komandā, kas vēl krietnu laiciņu iztiks bez savas superzvaigznes Džona Vola un attiecīgi šosezon uz īpaši augstām pozīcijām necer, bet Rodiona Kuruca pārstāvētā „Nets” no palēnām augošas komandas pārvērtusies par to, kurai netikšana „play-off” tiks uzskatīta par izgāšanos, kas varbūt arī nav nemaz tik godīgi – galu galā, Kevins Durents nespēlēs visu sezonu, bet Kairija Ērvinga ienākšana komandā nozīmēja cita saspēles vadītāja D`Andželo Rasela aiziešanu.

Bertāns pārbaudes spēlēs darbojās ļoti stabili, katrā mačā iemetot vismaz divus tālmetienus, kā arī tiekot pie krietna spēles laika. Ja arī „Wizards” izmantos Bertānu pārsvarā kā rezervistu, pie 20 minūtēm spēlē viņš droši vien tiks visai bieži. Interesanti, ka bukmeikeri šosezon gan Bertānam, gan Kurucam izlikuši vienādu punktu līniju (vidēji spēlē 7.5). Par Kuruca vietu „Nets” rotācijā gan vairāk jautājumu, ņemot vērā, cik lielas pārmaiņas notikušas komandā, tāpat jāņem vērā, ka Bruklinas mērķi šosezon ir daudz augstāki. Pirmssezonas favorītu sarakstā (pēc iespējām izcīnīt čempiones titulu) „Nets” ir izlikta devītajā vietā, bet „Wizards” ir 24. vietā. „Mavericks” ir 15. vietā līgā, proti, uz robežas par tikšanu izslēgšanas spēlēs, kurās Porziņģim Ņujorkā tā arī nesanāca uzspēlēt.

Latvijas basketbolisti NBA 2019./20. gada sezonā

SpēlētājsKomandaSezonas NBAPunkti NBAPunktu prognoze par 19./20.*
Kristaps PorziņģisMavericks417.821
Dāvis BertānsWizards36.27.5
Rodions KurucsNets18.57.5

*Totalizatora „Betsafe” izliktā līnija par Latvijas NBA basketbolistu rezultativitāti šosezon.

Latvijas basketbolistu komandas NBA 2019./20. gada sezonā

KomandasBilance 18/19Prognozētās uzvaras19/20Play-off koeficients 19/20*
Mavericks33-4940.52.80
Wizards32-5027.58.00
Nets42-4044.51.25

*Totalizatora „Betsafe” koeficients par kluba iekļūšanu izslēgšanas spēlēs .

Izmantotie resursi:
The official site of the NBA | NBA.com

  +6 [+] [-]

, 2019-10-21 15:31, pirms 2 gadiem
Ņujorkā KP vairākkārt traumējās tāpēc, ka komanda deva lielu spēles laiku lika spēlēt uz noguruma fona. Dalasā tādu problēmu (cerams) nebūs, līdz ar to perspektīvas šai un turpmākajās sezonām ir labas!

Nesaprotu daudzo ekspertu pesimismu saistībā ar PO. Ja neuznāk traumas vai citas problēmas, tad viņi var apspēlēt un apsteigt daudzus. Nav jau Portlenda, Warriori, Pelikāni, Sanantonio, Leikeri un vēl daža laba blice nekādi pārcilvēki - parastas NBA komandas ar kaudzi problēmu un ne mazākiem traumu riskiem.

  -1 [+] [-]

, 2019-10-21 15:50, pirms 2 gadiem
Var padomāt, ka trauma notika bez kontakta. Iedomājies jebkuru sportistu kurš nekad nenogurst. Porzingis arī nespēlēja 40min.. Bet runājot par šo epizodi, kur Doncic neiedeva postā bumbu bija nesmuka, pieļauju, ka pa sezonu mēs ne vienu vien šādu epizodi redzēsim. Gribētos, lai KP ierāda vietu, jo pagaidām tur galvenais ir Doncic.

  +2 [+] [-]

, 2019-10-21 15:51, pirms 2 gadiem
Lai Dallasa būtu playoff, Hardaway un Karijam jābūt ļoti efektīviem un ar labu metienu %. Ja Hardaways metās ķieģelīšus kā "Nujorkā, tad nekas tur nebūs.

     [+] [-]

, 2019-10-21 16:01, pirms 2 gadiem
Meža_briesmonis rakstīja: Ņujorkā KP vairākkārt traumējās tāpēc, ka komanda deva lielu spēles laiku lika spēlēt uz noguruma fona. Dalasā tādu problēmu (cerams) nebūs, līdz ar to perspektīvas šai un turpmākajās sezonām ir labas!

Nesaprotu daudzo ekspertu pesimismu saistībā ar PO. Ja neuznāk traumas vai citas problēmas, tad viņi var apspēlēt un apsteigt daudzus. Nav jau Portlenda, Warriori, Pelikāni, Sanantonio, Leikeri un vēl daža laba blice nekādi pārcilvēki - parastas NBA komandas ar kaudzi problēmu un ne mazākiem traumu riskiem.
Lakers netiks play off?

     [+] [-]

, 2019-10-21 16:02, pirms 2 gadiem
eevelee rakstīja: Var padomāt, ka trauma notika bez kontakta. Iedomājies jebkuru sportistu kurš nekad nenogurst. Porzingis arī nespēlēja 40min.. Bet runājot par šo epizodi, kur Doncic neiedeva postā bumbu bija nesmuka, pieļauju, ka pa sezonu mēs ne vienu vien šādu epizodi redzēsim. Gribētos, lai KP ierāda vietu, jo pagaidām tur galvenais ir Doncic.
Protams,ka viņš nespēlēja 40 min,bet fakts ir tāds,ka viņš jebkurā sezonā tika pārturēts laukumā.Pēdējā bija vislielākā sulas izspiešana no trenera puses,kad tika skriets pēc PO zonas.Nebija nekādas nozīmes,vai +20 vai -20 pēdējā ceturdaļā.

     [+] [-]

, 2019-10-21 16:05, pirms 2 gadiem
loook ploik! rakstīja: Lakers netiks play off?
Ja izkritīs Lebrons,tad var sanākt visādi mēsli Leikeriem.Es domāju to šogad var teikt par visām rietumu komandām.Pagāšgad jau tikai 1-8 vietu šķīra 9 uzvaras.Šogad tas noteikti būs vēl mazāk.

     [+] [-]

, 2019-10-21 16:06, pirms 2 gadiem
vienigais_anonims rakstīja: Lai Dallasa būtu playoff, Hardaway un Karijam jābūt ļoti efektīviem un ar labu metienu %. Ja Hardaways metās ķieģelīšus kā "Nujorkā, tad nekas tur nebūs.
Hārdavejs pat ļoti labi spēlēja nākot no soliņa.IT īpaši labi spēlēja kopā ar JJ Barea,un baigi daudz stulbus 3pt neizpildīja.Par Kariju hz,jo tas lielākoties nespēlēja mazas traumas dēļ.Dalasai galvenai jābūt komandas aizsardzībai,un izbraukuma spēlē,jo pagāšgad izbraukumos bija viena no līgas sliktākajām komandām

  +3 [+] [-]

, 2019-10-21 16:18, pirms 2 gadiem
Bostonietis rakstīja: Ja izkritīs Lebrons,tad var sanākt visādi mēsli Leikeriem.Es domāju to šogad var teikt par visām rietumu komandām.Pagāšgad jau tikai 1-8 vietu šķīra 9 uzvaras.Šogad tas noteikti būs vēl mazāk.
Ja izkritīs Luka vai KP, Dallasa būs vieni no pēdējiem.

  +2 [+] [-]

, 2019-10-21 16:29, pirms 2 gadiem
Kp ir gatavs. Par to saubu nav. Parejo spele paradis. Vins ir bijis gana ilgu laiku ar komandu. Un ar laiku sapratnei vajadzetu tikai uzlaboties

  -1 [+] [-]

, 2019-10-21 16:40, pirms 2 gadiem
loook ploik! rakstīja: Ja izkritīs Luka vai KP, Dallasa būs vieni no pēdējiem.
Poh vismaz viņiem šogad ir picks ar ļoti labu draftu

     [+] [-]

, 2019-10-21 17:13, pirms 2 gadiem
Gan jau komandas labā būs jāupurē individuālie punkti. Bet komandai būs kā plāns A tā Bē

     [+] [-]

, 2019-10-21 17:22, pirms 2 gadiem
Bostonietis rakstīja: Poh vismaz viņiem šogad ir picks ar ļoti labu draftu
Viņiem jāatdod picks NYK

     [+] [-]

, 2019-10-21 17:57, pirms 2 gadiem
depot rakstīja: Viņiem jāatdod picks NYK
Šogad nav.Pirmais picks ir 2021,un tad 22 vai 23

  +1 [+] [-]

, 2019-10-21 18:10, pirms 2 gadiem
Tāda sajūta ka Luka nesaprot kā izmantot Porzingi un maybe tāpēc 1. ceturtdaļā Karlails ātri noņem KP un pēc 4minūt'ēm iesūta atpakaļ pie otrā sastāva, kad Luka atpūšās. Katrā ziņā pagaidām baigā saikne viņiem nav un varbūt pat tādai tik ātri arī nav jābūt

     [+] [-]

, 2019-10-21 18:13, pirms 2 gadiem
Bostonietis rakstīja: Šogad nav.Pirmais picks ir 2021,un tad 22 vai 23
23., jo nevar atdot divus pirmos pikus pēc kārtas.

Tas gan ir top10 protected, bet, ja KP un LD būs uz viļņa, tad viņi arī to nesaglabās.

     [+] [-]

, 2019-10-21 19:29, pirms 2 gadiem
loook ploik! rakstīja: Lakers netiks play off?
Leikeriem ir labas iespējas tikt PO, taču diez vai viņi spēlēs stabili un sakrās ļoti labu bilanci. Prognozēju 4-8 vietu. Dalasa ar sakarīgu sniegumu var būt turpat līdzās!

     [+] [-]

, 2019-10-21 19:34, pirms 2 gadiem
Manuprāt, Luka grib būt the best. Bet piespēles tāpat būs jādod. Es pārbaudes spēlēs, pāris tik apskatījos, neredzēju kaut kādu maģisku, iepriekš izreklamētu, saikni starp KP un Luku. Sezona rādīs. Iespējams, ka pārbaudes spēles tik bij tā, lai KP aprastu atkal ar spēli. Ta jau manīs. Domāju, ka pirmās desmit spēles parādīs reālo situāciju. Nu, kā saka, lai veicas. Ja nu katrs vilks deķi uz savu pusi, tad nu čēks vien sanāks...

     [+] [-]

, 2019-10-21 19:52, pirms 2 gadiem
armands_smiltenis_150697508926140 rakstīja: Manuprāt, Luka grib būt the best. Bet piespēles tāpat būs jādod. Es pārbaudes spēlēs, pāris tik apskatījos, neredzēju kaut kādu maģisku, iepriekš izreklamētu, saikni starp KP un Luku. Sezona rādīs. Iespējams, ka pārbaudes spēles tik bij tā, lai KP aprastu atkal ar spēli. Ta jau manīs. Domāju, ka pirmās desmit spēles parādīs reālo situāciju. Nu, kā saka, lai veicas. Ja nu katrs vilks deķi uz savu pusi, tad nu čēks vien sanāks...
Kas ir izslavētā saikne stapr KP un LD? Neesmu dzirdējis, ka kāds būtu teicis, ka tāda ir.

Tāda varētu būt nākotnē, jo abiem daudzas sezonas kopā spēlējot paredzētas.

     [+] [-]

, 2019-10-21 20:17, pirms 2 gadiem
Meža_briesmonis rakstīja: Leikeriem ir labas iespējas tikt PO, taču diez vai viņi spēlēs stabili un sakrās ļoti labu bilanci. Prognozēju 4-8 vietu. Dalasa ar sakarīgu sniegumu var būt turpat līdzās!
Šeit es nepiekrītu, jo KP spēlēs max 65 spēles + aiz abiem jauniešiem(!) viņiem nekā nav.

  -1 [+] [-]

, 2019-10-21 20:25, pirms 2 gadiem
KaprīzaisVienradzis rakstīja: Tāda sajūta ka Luka nesaprot kā izmantot Porzingi un maybe tāpēc 1. ceturtdaļā Karlails ātri noņem KP un pēc 4minūt'ēm iesūta atpakaļ pie otrā sastāva, kad Luka atpūšās. Katrā ziņā pagaidām baigā saikne viņiem nav un varbūt pat tādai tik ātri arī nav jābūt
Tak KP postā pretī bija Lenards, savā ziņā ir pavisam loģiski nespēlēt pret līgas labāko aizsardzības spēlētaju mirklī kad Dontič ir pret garo palicis. Jā KP dikti gribēja bumbu, bet nedomāju, ka kādu tur cenšas apdalīt, pirmajās spēlēs KP pārmētāja jēgu un pēdējo spēlēja vairak komandas interesēs un bija rezultāts. Nebūs šajā komandā KP bumba katrā uzbrukumā - sākam pierast

     [+] [-]

, 2019-10-21 20:28, pirms 2 gadiem
Robis rakstīja: Tak KP postā pretī bija Lenards, savā ziņā ir pavisam loģiski nespēlēt pret līgas labāko aizsardzības spēlētaju mirklī kad Dontič ir pret garo palicis. Jā KP dikti gribēja bumbu, bet nedomāju, ka kādu tur cenšas apdalīt, pirmajās spēlēs KP pārmētāja jēgu un pēdējo spēlēja vairak komandas interesēs un bija rezultāts. Nebūs šajā komandā KP bumba katrā uzbrukumā - sākam pierast
Lai kā būtu,bet tur bija Lukas kļūda neatdot bumbu.Viņš bija pilnīgi apstājies.Varēja vnk iedot KP bumbu,un sākt kustību pēc tās atpakaļ ja viņiem būtu bijusi tāda doma.KP noteikti bija labākā pozīcijā,lai bumba kaut kur kustētos.
Katrā ziņā šis viss mācīšanās process.

     [+] [-]

, 2019-10-21 20:40, pirms 2 gadiem
loook ploik! rakstīja: Šeit es nepiekrītu, jo KP spēlēs max 65 spēles + aiz abiem jauniešiem(!) viņiem nekā nav.
Sākumsastāvs viņiem ir pietiekami labs, lai papildinātu tos divus jauniešus. Hārdevejs un Karijs 3ieku puļīšanai un Povels rebu vākšanai. Kas notiek ar beņķi, tas gan ir bēdīgāk.

     [+] [-]

, 2019-10-21 20:48, pirms 2 gadiem
KP līdz šim bijušas lielas problēmas atdod piespēli, kad uziet virsū 2 aizsargi, kopumā šajā elementā ir kur pielikt, lai paliktu vēl universālāks.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2019-10-21 21:14, pirms 2 gadiem
Manhunt rakstīja: THJ noteikti nebūs pamatsastāvā. Un Karijs ar, visticamāk, ne. Vienu no vietām noteikti ieņems Delon Wright un otru, visticamāk, Justin Jackson vai Jalen Brunson.

Bet, jā, tam komentētājam, kuram tu atbildēji, ir pilnīga taisnība. Mavs sastāvs ir ļoti, ļoti šķidrs. 2 izteiktas zvaigznes un pārējie ir rezervistu līmeņa spēlētāji.
Nu nekas no tevis rakstītā nav zvanīts. Rotācijas vēl ir neskaidras. Iespējams jau ka THJ būs no beņķa, bet sezonas labākais 3pt metējs noteikti var kandidēt uz vietu pamatsastāvā.

     [+] [-]

, 2019-10-21 22:11, pirms 2 gadiem
Prieks, ka no KP nokritīs daļa atbildības nasta - jo NYK bezzobainā komanda balstījās tikai uz to, vai KP spēs pietiekami iemest grozā un cik labi viņš nospēlēt aizsardzībā - tikko KP apsēdās uz rezervistu soliņa tā visa NYK spēle parasti sabruka.
Visā KP un Knicks sāgā maz kurš atcerās, ka KP tika draftēts ar domu nevis, lai veidotu komandu ap viņu, bet, lai būtu spēlētājs, kas palīdzētu Carmelo Anthony (toreiz tā skaitījās ap viņu būvēta komanda).
Finālā protams Knicks vadībai tikai pēc ilgāka laika pieleca, ka komanda būtu jāveido ap KP nevis jau sen norietējušām zvaigznēm kā Melo, Rose vai Noah - nav bijusi sezona kad KP būtu pilna sezona kur viņš komandā būtu opcija nr. 1.
Mavericks KP vajadzētu iet sakarīgāk spēlei un uzvarām, bet varētu patraucēt tas, ka Luka un KP abi sevi uzskata par potenciālajām superzvaigznēm un katrs var pēķšņi vilkt deķi uz savu pusi - preseason spēlēs es nevarētu teikt, ka viņi baiga savā starpā dalītos ar piespēlēm, vai viens otram izbrīvē metienus - drīzāk ir tā, ka abi cenšas izpildīt metienus no dažādām pozīcijām un aizsegiem.

  -1 [+] [-]

, 2019-10-21 23:11, pirms 2 gadiem
Bostonietis rakstīja: Lai kā būtu,bet tur bija Lukas kļūda neatdot bumbu.Viņš bija pilnīgi apstājies.Varēja vnk iedot KP bumbu,un sākt kustību pēc tās atpakaļ ja viņiem būtu bijusi tāda doma.KP noteikti bija labākā pozīcijā,lai bumba kaut kur kustētos.
Katrā ziņā šis viss mācīšanās process.
Bet tad jau Luka atkal būtu pret Lenardu, viņš gribēja spēlēt 1vs1 un vēlme bija pamatota, viņš bija labāka situācijā nekā KP un savā ziņā pat bija jaapstājas, jo KP viņam bija ceļā

  -2 [+] [-]

, 2019-10-22 00:06, pirms 2 gadiem
Luka ir overrated, gan jau vadīsies tāpat kā pārbaudes spēlēs un nedos zingeram bumbu, savukārt zingeram ir svarīgi piešaut roku, tāpēc šitāds ballhogs varētu pat traucēt vairāk kā palīdzēt.

Paredzu, ka zingeram vismaz 20 punkti ar šādu komandu.

     [+] [-]

, 2019-10-22 16:55, pirms 2 gadiem
Robis rakstīja: Tak KP postā pretī bija Lenards, savā ziņā ir pavisam loģiski nespēlēt pret līgas labāko aizsardzības spēlētaju mirklī kad Dontič ir pret garo palicis. Jā KP dikti gribēja bumbu, bet nedomāju, ka kādu tur cenšas apdalīt, pirmajās spēlēs KP pārmētāja jēgu un pēdējo spēlēja vairak komandas interesēs un bija rezultāts. Nebūs šajā komandā KP bumba katrā uzbrukumā - sākam pierast
Un ko lenards pret KP fade-away jumper izdarītu? Tādu pat Dončič pārmeta pāri tavam labākajam aizsargam. KP fade-away nobloķēt vienkārši nav iespējams. Un domāju tieši tāds arī bija plāns. Saņemt bumbu - un pagriezienā mest pa grozu.

     [+] [-]

, 2019-10-23 11:52, pirms 2 gadiem
Kp ir max līgums, Dončičam vēl par to jācīnās. Bet nu abiem vajadzētu interesēt uzvaras