Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 3

NBA burbulī nespēlējošajām komandām septembrī sāksies brīvprātīgās treniņnometnes

Andrejs Siliņš

NBA burbulī nespēlējošajām komandām septembrī sāksies brīvprātīgās treniņnometnes
Stefens Karijs. Foto: AP/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācija (NBA) un NBA Spēlētāju asociācija (NBPA) vienojušās par to, ka septembra vidū komandām, kas netika uzaicinātas piedalīties sezonas noslēguma turnīrā Orlando, būs iespēja organizēt treniņnometnes, kas gan spēlētājiem būs brīvprātīga.

Sākotnēji tika runāts, ka tās astoņas komandas, kas netika uzaicinātas uz sezonas noslēguma turnīru Disnejlendā, varētu aizvadīt savu treniņspēļu turnīru konkrētā "burbuļa" tipa lokācijā. Visi klubi gan nebija sajūsmā par šādu iespēju, un tā netika īstenota.

Toties klubi, kuriem bez oficiāliem mačiem jāiztiek teju deviņus mēnešus, uzsvēra, ka labprāt aizvadītu treniņnometnes pirms tās atļautas citiem klubiem, kas piedalījās mačos Orlando. Tagad līgas vadība un NBPA vienojušies par konkrētiem datumiem šādas treniņnometnes aizvadīšanai - no 14. septembra līdz 6. oktobrim. Visi klubi trenēsies vienā "burbuļa" tipa lokācijā.

Pirmā nedēļa tiks pavadīta individuālajās nodarbībās, bet pēc tam tiks sākti grupu treniņi (pieci pret pieci atļauts spēlēt ne vairāk par stundu dienā). Tiesa, dalība treniņnometnēs spēlētājiem būs brīvprātīga, un klubi nedrīkstēs sodīt tos, kuri izvēlēsies nepiedalīties. Līdz ar to klubiem būs atļauts piesaistīt līdz pieciem fārmkluba spēlētājiem.

Astoņas komandas, kas pēdējo reizi spēlēja marta vidū un nākamreiz spēlēs tikai decembrī, ir: Atlantas "Hawks", Šarlotes "Hornets", Čikāgas "Bulls", Klīvlendas "Cavaliers", Detroitas "Pistons", Goldensteitas "Warriors", Minesotas "Timberwolves" un Ņujorkas "Knicks".

Izmantotie resursi:
https://twitter.com/ShamsCharania