+15 [+] [-]
Komentārs par 9. attēlu
+7 [+] [-]
Mandaliina rakstīja: Damn.. šitā laba bilde. Photo of the Year
+4 [+] [-]
+2 [+] [-]
[+] [-]
Puggy#21 rakstīja: 2 sekunde uzbrukumā , dunks
Komentārs par 7. attēlu
Jangs un Vašingtonas "Wizards" vienojas par 212 miljonu līgumu
Dalasas "Mavericks" jaunu galveno treneri atrod universitātē
Oklahomsitijas "Thunder" aizmaina pērno čempionu Viginsu
Izcīnīja vietu un tika pie līguma: ''Suns'' ilgtermiņa sadarbība ar rotācijas aizsargu
Atlantas ''Hawks'' pagarina līgumu ar vienu no sezonas otrās puses līderiem
No divvirzienu līguma līdz 48 miljoniem: Džilepsijs paliek "Suns"
Kristaps Valters: "Porziņģa laiks Latvijas izlasē ir praktiski beidzies"
Sekss, miegs un disciplīna: "Knicks" īpašnieka Dolana neparastā recepte NBA titulam
Bransons raksta vēsturi un kļūst par finālsērijas MVP
Bārklijs paziņo, ka "Spurs" ir dumjākā basketbola komanda civilizācijas vēsturē
+15 [+] [-]
Komentārs par 9. attēlu
Damn.. šitā laba bilde. Photo of the Year+7 [+] [-]
Komentārs par 9. attēlu
nevar nepiekrist+7 [+] [-]
Komentārs par 9. attēlu
2 sekunde uzbrukumā , dunks+4 [+] [-]
Komentārs par 9. attēlu
varetu teikt ka bilde pietrukst Bosha,bet vinsh ir otra laukuma puse pie groza+2 [+] [-]
Komentārs par 9. attēlu
Jā šeit Weids iepozēja,jo deva piespēli un saprata,ka liks no aukšas+2 [+] [-]
Komentārs par 9. attēlu
Daaamn ku smuka bilde!![+] [-]
Komentārs par 9. attēlu
O, Veids varēs ielikt jaunu profila bildi.[+] [-]
Komentārs par 9. attēlu
mm super[+] [-]
Komentārs par 9. attēlu
tā noteikti bija pārķerta bumba[+] [-]
Komentārs par 7. attēlu
es tevi neaiztikshu