Nu Grifina danks pret Gazeli ir kautkāds murgs. Kur var tādu danku atzīt par kkāda topa cienīgu? Ar elkoni sejā bez maz vai iemaukt. Un nemaz tik iespaidīgs viņš nebija.
Pirmā vieta dalīta manuprāt būtu Grīnam un Džeimsam. Šie divi danki ir kautkas nereāls.
Es esmu vienīgais kurš redz, ka gazols grifinam gāja pretīm ar tieši tā pat izstieptu roku un vienīgā atšķirība, ka grifins uzleca krietni augstāk tā, ka viņa roka gazola sejas augstumā bija?!
Pirmā vieta dalīta manuprāt būtu Grīnam un Džeimsam. Šie divi danki ir kautkas nereāls.
4. vieta murgs, nesportisko Grifinam...
LeBronam iespaidīgākais.