Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:135, Did:0, useCase: 3

Vanags kā pēdējais tiek izvēlēts pirmajā G līgas starptautiskajā draftā

Emils Ozerinskis

Vanags kā pēdējais tiek izvēlēts pirmajā G līgas starptautiskajā draftā
Ričards Vanags. Foto: Ģirts Gertsons

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) G līgas pirmajā starptautisko spēlētāju draftā ar desmito numuru izvēlēts "Liepājas" uzbrucējs Ričards Vanags, kura tiesības uz nākamajām divām sezonām attīstības līgā ieguvusi Riograndes ielejas "Vipers".

Pirmajā starptautisko spēlētāju draftā pieteikušies bija desmit basketbolisti vecumā no 19 līdz 21 gadam. Ar pirmo numuru Mehiko "Capitanes" izvēlējās Maliku Luisu no Trinidadas un Tobago. Ar otro izvēli dānis Šarifs Barfi nonāca Dienvidlīča "Lakers" aizgādniecībā, bet Soltleiksitijas "Stars" ar trešo numuru izvēlējās spāni Sadiku Garubu. Desmit spēlētāju draftā tika nosaukti arī Senegālas, Francijas, Ēģiptes, Grieķijas, Polijas un Islandes spēlētāju vārdi.

20 gadus vecais Ričards Vanags tika izraudzīts kā desmitais no savas kandidatūras draftam izvirzījušajiem spēlētājiem. Pie tiesībām uz 202 cm garo Latvijas uzbrucēju tika Riograndes ielejas "Vipers", kas ir Hjūstonas "Rockets" piesaistītā G līgas komanda.

Riograndes ielejas odzes bāzētas Edinburgas pilsētā, kas atrodas pašos Teksasas dienvidos. Komandas mājas spēļu arēna atrodas vien 15 jūdžu attālumā no ASV un Meksikas robežas. "Vipers" basketbolisti četras reizes kļuvuši par G līgas čempioniem, pēdējoreiz to izdarot 2022. gadā.

G līgas draftā izvēlētajiem spēlētājiem ir tiesības līdz 7. jūlijam izvēlēties vai viņi dosies jaunajā sezonā pārstāvēt sevi attiecīgi draftējušās komandas. G līgas draftā izvēlētājiem ārzemniekiem būs tiesības pieteikties arī kādam no gaidāmajiem NBA draftiem.

  +2 [+] [-]

, 2023-06-29 07:27, pirms 5 mēnešiem
Virsraksts iespaidīgs. Desmitais.

No desmit.

Kas tas vispār par farsu? Vai šim draftam būs kāda pozitīva nozīme uz Vanaga turpmāko karjeru? Vai arī pasākums ir līdzīgs bijušajam KHL draftam, tātad, bezjēdzīgs?

  +1 [+] [-]

, 2023-06-29 08:17, pirms 5 mēnešiem
Vajākais no 10 pat aiz Ēģiptes nav labs CV ieraksts bet ja spēlēs lai pierāda pretējo

  -2 [+] [-]

, 2023-06-29 08:52, pirms 5 mēnešiem
Reāli grandiozs pasākums. Patiesībā, lai ko neteiktu, Vanags ir vienīgais latvietis kurš līdz šim ir izvēlēts NBA G-līgas draftā. NBA G līgas drafts notiek no 2001.gada. No Eiropas ir draftēti spēlētāji no Vācijas, Francijas, Spānijas, Beļģijas, Krievijas, Ukrainas un vēl dažām valstīm, bet no Baltijas valstīm un it sevišķi no Latvijas nav neviena. Tāpēc reāli apsveicam jaunieti! Tā ir attīstības līga un tātad reāla iespēja spēlēt vajadzīgo miņušu apjomu augtā līmenī un sevi piredādīt. Pirmais pārbaudījums NBA G līgas nometnē oktobra beigas / novembra sākums. Turēsim īkšķus un necentīsimies labas ziņās nomelnot, kā to patīk darīt lielai daļai "labvēļu". Lai čalis cīnās un pierāda! Tas, ka NBA G līga ir novērtējusi un noslēgusi ar Ričardu Vanagu līgumu, jau ir daudz un nav cita latvieša, kurš varētu lepoties ar līdzīgu varējumu. LAI VEICĀS! Lai aizrbauc un pierāda amīšiem, ka letiņu basīša skola ir augstā līmenī...

     [+] [-]

, 2023-06-29 09:20, pirms 5 mēnešiem
Tuvāk sapnim par NBA. Veiksmi Vanagam. Ar darbu un neatlaidību dauda var panākt. Turam īkšķus

  +1 [+] [-]

, 2023-06-29 09:23, pirms 5 mēnešiem
Katram savs ceļš ejams . Kas zin a varbūt sanāk .

     [+] [-]

, 2023-06-29 09:24, pirms 5 mēnešiem
Kāds varbūt vairāk zin , cik spēlētāju caur šādu G- līgas draftu tagad spēlē NBA ?

     [+] [-]

, 2023-06-29 11:52, pirms 5 mēnešiem
Šogad NBiķī tika seši vai septiņi un ja nemaldos pat pārītis bija pirmajā desmitniekā

     [+] [-]

, 2023-07-13 01:04, pirms 5 mēnešiem
Kā var dot rakstīt tādam diletantam kaut ko par sportu! Vispār nekā kopīga ar žurnalistiku. Viņam būtu laba profesija, piestrādāt par gaļas izcirtēja tirgū palīgu, jo tur neko praktiski nevar sačakarēt...