Dāvis Bertāns nespēlē zaudējumā Ļubļanā, Bērziņam Varšavā uzvara pār Siliņu
Latviešu basketbolisti aizvadījuši izslēgšanas spēles Adrijas, Rumānijas un Polijas līgās.
Adrijas līga
• "Dubai" ceturtdaļfinālu sāka ar 86:85 savā laukumā, tomēr Ļubļanā trešajā ceturksnī izlaida astoņu punktu pārsvaru un ar 89:94 piekāpās "Cedevita Olimpija". Sērijā neizšķirts 1-1, izšķirošajā spēle gaidāma Dubaijā.
• Sērijas pirmajā mačā Dāvis Bertāns 13 minūtēs guva četrus punktus, bet šovakar laukumā neizgāja.
• Mājinieku panākumu ar 30 punktiem kaldināja Aleksejs Nikoličs (2p. 3/6, 3p. 5/8, 1p. 9/11).
Rumānija
• Pusfinālu ar pārliecinošu uzvaru sākusi "Cluj-Napoca", kas ar 105:85 mājās pieveica "Valcea". Marekam Mejerim 22 minūtēs seši punkti (2p. 2/3, 3p. 0/1, 1p. 2/2), četras atlēkušās bumbas, divi bloķēti metieni un divas rezultatīvas piespēles.
• Otra pusfinālsērija, kurā Ainara Bagatska trenētā "Voluntari" tiksies ar "Oradea", sāksies rīt.
Polija
• Jāņa Bērziņa pārstāvētais "Gornik" galvaspilsētā revanšējās "Legia", izskaņā izraujot mazrezultatīvu uzvaru 62:59 un ceturtdaļfināla sērijā panākot 1-1. Sērijas pirmā spēle Varšavā beidzās ar mājinieku pārliecinošu panākumu 86:55.
• Bērziņš šovakar 14 minūtēs guva trīs punktus (3p. 1/2, 1p. 0/2), bloķēja vienu metienu un izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, bet Siliņš bija mājinieku otrais rezultatīvākais spēlētājs, 21 minūtē sakrājot 11 punktus (2p. 1/2, 3p. 3/5), divas atlēkušās bumbas un vienu bloķētu metienu.
Izmantotie resursi:
https://fibalivestats.dcd.shared.ge...
https://plk.pl/mecz/199968/legia-wa...
https://www.aba-liga.com/match/247/...
[+] [-]