Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:131, Did:0, useCase: 3

Zeile pēc Kerša atlaišanas: ''Pagaidām izmaiņas sastāvā neplānojam''

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Zeile pēc Kerša atlaišanas: ''Pagaidām izmaiņas sastāvā neplānojam''
"Valmiera Glass/VIA" direktors Roberts Zeile. Foto: Valmiera Glass/VIA

Apvienotās Latvijas - Igaunijas basketbola līgas komandas ''Valmiera Glass/ViA'' ģenerālmenedžeris Roberts Zeile sarunā ar portālu ''Sportacentrs.com'' atklāja, ka graujošais zaudējums ''Latvijas Universitātei'' licis sākt apsvērt Toma Kerša atbrīvošanu no amata. Ņemot vērā, ka neviens spēlētājs nav demonstrējis savu spēju līmeni laukumā, pagaidām izmaiņas valmieriešu komplektācijā veiktas netiks.

Šodien ''Valmiera Glass/ViA'' paziņoja par sadarbības pārtraukšanu ar galveno treneri Tomu Kerši, kurš to vadīja tikai piecās oficiālās spēlēs. Visās tika piedzīvotas neveiksmes ar vidējo starpību 42 punktiem.

''Nav daudz ko komentēt. Sniegums laukumā parādīja, kāpēc šāds lēmums,'' šķiršanos no lietuviešu speciālista portālam ''Sportacentrs.com'' komentēja ''Valmiera Glass/ViA'' ģenerālmenedžeris Roberts Zeile, turpinot, ka lielākais sašutums kluba iekšienē un atbalstītājos bijis par zaudējumu ''Latvijas Universitātei'' ar 40 punktu starpību.

''Rēķinājāmies, ka pirmajās sezonas spēlēs nedemonstrēsim labāko basketbolu. Gatavoties tai bijām sākuši vēlu, savainojumu dēļ ne visi pilnvērtīgi piedalījās sagatavošanās procesā, bet centrs Gaks mums pievienojās tikai vienu dienu pirms mača pret Ventspili. Tomēr zaudējumu ar 40 punktiem ''Latvijas Universitātei'' negaidījām. Var uzkāpt uz LU grābekļa un tā gadījies arī ar citām LBL komandām, taču šis zaudējums lika uzdot jautājumus gan valdei, gan komandas atbalstītājiem.''

Kluba ģenerālmenedžeris atklāja, ka vismaz pagaidām izmaiņas sastāvā veiktas netiks. Tieši basketbolistu demonstrētais sniegums laukumā, kas ne vienmēr bijis katra spēju līmenī, bijis viens no iemesliem lietuvieša trenera atlaišanā. ''Neviens no spēlētājiem nav vēl demonstrējis visu, ko prot. Cerams, ka pēc izmaiņām spēlētajā basketbolā aizsardzībā un uzbrukumā aina kļūs labāka.'' Spēlē pret LU savainojumā iedzīvojās Valters Vēveris, taču viņš atgriezies treniņos un, visticamāk, būs kluba sastāvā jau nākamajā spēlē pret ''Viimsi''.

''Ir laiks dot viņam iespēju sevi apliecināt nākamajā līmenī,'' par Oskara Virša nozīmēšanu par ''Valmiera Glass/ViA'' galveno treneri teica Zeile. ''Viņam šis ir nākamais pakāpiens trenera karjerā. Līdz šim viņš uzkrājis zināšanas, esot kā asistents daudziem treneriem.'' Oficiālajā paziņojumā tika minēts, ka par viņa konsultantu strādāšot Arnis Vecvagars, kurš nesen uzņēmās Nacionālas līgas jeb otrās komandas trenēšanas pienākumus līdzās Bertānu Valmieras Basketbola skolas sporta direktora amatam. ''Lēmumu pieņēmām kluba iekšienē kopā,'' veiktās rokādes komentēja kluba ģenerālmenedžeris.

Oskara Virša debija gaidāma jau pēc divām dienām, kad ''Valmiera Glass/ViA'' savā laukumā uzņems pērnās sezonas finālisti ''Viimsi''. Nākamās spēles pretiniece līdz šim četros mačos izcīnījusi divas uzvaras.

  +3 [+] [-]

, 2022-10-24 12:47, pirms 3 mēnešiem
GM neplāno izmaiņas, sastāvsā vairāki perspektīvi legi

  +1 [+] [-]

, 2022-10-24 12:54, pirms 3 mēnešiem
Gan jau Virsis nebūs sliktāks, tagad zaudēs tikai ar -30... Lai spēlētu labāk, vajag pastiprinājumu.

  +5 [+] [-]

, 2022-10-24 12:56, pirms 3 mēnešiem
visi spēlē sūdīgi, tāpēc nevienu nemainīsim. pareiza attieksme

  +2 [+] [-]

, 2022-10-24 13:18, pirms 3 mēnešiem
Ja jau būtu nauda , tad izmaiņas satāvā tiktu veiktas ātri vien tāpat kā VEFā ! Ar naudiņām laikam ļoti , ļoti švaki kaut gan pirms sezonas sākuma lielījās šķiedrai beidzies tiesiskās aizsardzības process fionansējums palielināšoties , nejūt dārgais draugs Robert !
Kaut gan ticēt šādiem menedžeriem nevar ne grama

     [+] [-]

, 2022-10-24 13:38, pirms 3 mēnešiem
Piekrītu iepriekšējam, vislielākā problēma ir tieši tā saucamais GM. Bet nu tas laiks arī pienāks. Domāju ka Emīls un pārejie klubam tuvu stāvošie to varētu apstiprināt. Sākot ar valdes ,,sakārtošanu,, tad attieksmi pret ilggadējiem Valmieras vietējiem spēlētājiem un beidzot ar Valeiko atlaišanu. Cerams ka vismaz Valeiko ir visu samaksājusi??? Jo līgums bij uz 2gadiem un tur noteikti nebija pēc abpusējas vienošanās!!!

     [+] [-]

, 2022-10-24 13:40, pirms 3 mēnešiem
Izmaiņas tieši prasītos īpaši C un PG pozīcijās jo Gaks izskatās ļoti švaki un nav kas var aizietot Salenieku

     [+] [-]

, 2022-10-24 13:42, pirms 3 mēnešiem
Kāds var palikt kur palika pagājušā gada LBL2 Valmieras viens no līderiem Ralfs Šķesteris viņš varētu viegli būt viens no šī modeļa līderiem

  +2 [+] [-]

, 2022-10-24 15:02, pirms 3 mēnešiem
Witslenamitea rakstīja: Kāds var palikt kur palika pagājušā gada LBL2 Valmieras viens no līderiem Ralfs Šķesteris viņš varētu viegli būt viens no šī modeļa līderiem
aizbrauca uz Spānijas 4.līgu maizi pelnīt

  +1 [+] [-]

, 2022-10-24 15:21, pirms 3 mēnešiem
juings rakstīja: Ja jau būtu nauda , tad izmaiņas satāvā tiktu veiktas ātri vien tāpat kā VEFā ! Ar naudiņām laikam ļoti , ļoti švaki kaut gan pirms sezonas sākuma lielījās šķiedrai beidzies tiesiskās aizsardzības process fionansējums palielināšoties , nejūt dārgais draugs Robert !
Kaut gan ticēt šādiem menedžeriem nevar ne grama
Ko tu tur muldi. Saproti, ka ar speletajiem ir ligumi saslegti, kurus nav iespejams bez nopietnam kompensacijam nemaz lauzt. Un dazi no legionariem ari nav nemaz no pasa letaka gala. Skiedra skaidrs, ka dod labu naudu, kopuma vesturiski klubam vini iedevusi ir summu ar vismaz 5 nullem

  +2 [+] [-]

, 2022-10-24 15:27, pirms 3 mēnešiem
amurs.007 rakstīja: Piekrītu iepriekšējam, vislielākā problēma ir tieši tā saucamais GM. Bet nu tas laiks arī pienāks. Domāju ka Emīls un pārejie klubam tuvu stāvošie to varētu apstiprināt. Sākot ar valdes ,,sakārtošanu,, tad attieksmi pret ilggadējiem Valmieras vietējiem spēlētājiem un beidzot ar Valeiko atlaišanu. Cerams ka vismaz Valeiko ir visu samaksājusi??? Jo līgums bij uz 2gadiem un tur noteikti nebija pēc abpusējas vienošanās!!!
Kur tev Emils klubam tuvu stavos? Vins ir sportacentrs zurnalists, ja ari Valmieras kluba atbalstitajs, bet pie valdes vins nestav tik tuvu. Kas attiecas uz tiem pieredzejusajiem vietejiem speletjiem, tad ko klubs var darit ja Dubultam Polija vai Iljinam Lietuva piedava vismaz 2 reizes vairak? Solit naudu, kuras nav? Logiski, ka speletajs iet kur maksa vairak.

  +1 [+] [-]

, 2022-10-24 16:21, pirms 3 mēnešiem
Nu nav šī gada sastāvā Valmierai neviens talants. Visi LV džeki , kas ir ,diemžēl, netiks augstāk par to LBL1 līmeni

  +1 [+] [-]

, 2022-10-24 17:08, pirms 3 mēnešiem
Loģisks iznākums sliktam sezonas startam ..., kluba vadībai protams jāreaģē uz slikto sezonas sakumu ,tomēr šķiet ,ka problēma ir daudz akūtāka un ar trenera maiņu vien, kardināli uzlabojumi nav gaidāmi .

p.s Būšu priecīgs ,ja kļūdos!

     [+] [-]

, 2022-10-24 20:17, pirms 3 mēnešiem
pie rezultaa

  +1 [+] [-]

, 2022-10-24 20:18, pirms 3 mēnešiem
pie rezultaata vainiigs pats GM - dzirdeeju, ka vins paaris labus kadrus pats noguleeja sliktas komunikaaacijas deel, gan vieteejos, gan legionaarus

     [+] [-]

, 2022-10-24 22:55, pirms 3 mēnešiem
vajadzētu tās izmaiņas tomēr, bet, diemžēl, uzvar komanda, zaudē treneris jeb vieglāk nomainīt galveno(s), nevis visus.

     [+] [-]

, 2022-10-25 08:45, pirms 3 mēnešiem
parveselīgudzīvesveidu rakstīja: Kur tev Emils klubam tuvu stavos? Vins ir sportacentrs zurnalists, ja ari Valmieras kluba atbalstitajs, bet pie valdes vins nestav tik tuvu. Kas attiecas uz tiem pieredzejusajiem vietejiem speletjiem, tad ko klubs var darit ja Dubultam Polija vai Iljinam Lietuva piedava vismaz 2 reizes vairak? Solit naudu, kuras nav? Logiski, ka speletajs iet kur maksa vairak.
Šogad nevienu daudzmaz pieredzē'jušu spēlētāju Valmiera nevar atļauties kā tad tā ? KAPĒC gadu iepriekš varēja atļauties Jāni Kaufmani kurš noteikti Valmierai nebija lēts prieks , pat uz pāris mēn varēja paņemt Latvijas izlasē pabijušo Ingu Jakoviču , kurš nu noteikti par vēdera tiesu nespēlēja , kāda komandas saspēle izskatījās pirms viņa atbraukšanas un tad kad bij iespēlējies divas dažādas lietas , spilgts piemērs cik liela vērtība ir labs saspēles vadītājs . Nerunājot par pārējiem latviešu spēlētājiem kurus varēja atļauties . Bet kas šogad NEVAR ATĻAUTIES nevienu pieredzējušo kas bija pirms gada un nevienu citu latvieti . Nekādi dārgi pirkumi nav veikti , bet vienalga naudas nav .