Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:131, Did:0, useCase: 3

Video: Shootaround | Feldmanis un Peiners par sezonas pirmo pusi un ukraiņu spēlētājiem līgā

Jānis Celmiņš
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līgā jau šķērsots ekvators - komandas aizvadījušas vairāk nekā pusi regulārās sezonas spēļu. Kādu ainu sezonas pirmā puse iezīmējusi? Vai kāda Latvijas komanda vēl pārsteigs? Kopā ar Ukrainas izlases asistentu un Latvijas 3x3 basketbola izlases galveno treneri Raimondu Feldmani analizējam komandu izkārtojumu tabulā pēc pussezonas. Latvijas un Igaunijas klubos šosezon spēlē arī 11 ukraiņu basketbolisti - kā viņiem veicies? Arī par to runājam gan ar treneri Feldmani, gan Žani Peineru.

Savukārt raidījuma noslēgumā ciemojamies pie VEF Rīga karsējmeitenēm, kuras uzvarēja Pafbet Shootaround karsējmeiteņu izaicinājumā un februārī dejos Latvijas valstsvienības spēlē Arēnā Rīga.

Raidījumā "Pafbet Shootaround" divas reizes mēnesī Andrejs Siliņš kopā ar viesi analizē aktuālos notikumus un lielākos pārsteigumus Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līgā, tāpat raidījumā ekspertu komentāri un intervijas, kā arī sižeti ar interesantāko no basketbola aizkulisēm.
Vērtējums: