Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:134, Did:0, useCase: 0

Galvanovskis: "Treneru komisijā būs, par ko parunāt..."

Andrejs Siliņš

Galvanovskis: "Treneru komisijā būs, par ko parunāt..."
Agris Galvanovskis un U16 izlase. Foto: FIBA

"Viens no mūsu trumpjiem bija 12 spēlētāju rotācija, kas palīdzēja saglabāt spēkus izšķirošajām cīņām," pēc vietas nosargāšanas FIBA Eiropas U16 čempionāta A divīzijā sacīja Latvijas zēnu kadetu izlases galvenais treneris Agris Galvanovskis.

"Vācijas komandai, tāpat kā igauņiem, bija maz metēju, un mūsu zonas aizsardzība viņiem sagādāja lielas problēmas. Savā ziņā tā ir slēpšanās, trūkumu maskēšana ar taktiskām viltībām un pretinieka apčakarēšana, kas šoreiz deva nepieciešamo rezultātu – nosargājām vietu A divīzijā," uzvaras noslēpumu izšķirošajā mačā atklāja Galvanovskis. "Statistikā skaitļi ir dažādi, bet visi nevar un visiem nav jāmet pa 20 punktiem – katrs izdarīja savu darbu. Kurš uzbrukumā, kurš vairāk aizsardzībā vai cīņā pie groziem."

"Jūtams, ka spēlētāji turnīra laikā auguši. Centās spēlēt disciplinēti, svarīgākajos mačos cīnījās kā komanda. Ja tā būtu sākuši, viss turnīrs varēja būt veiksmīgāks. Kaut gan bija izlases, kas labi sāka čempionātu, bet tā laikā “nosēdās”. Viens no mūsu trumpjiem bija 12 spēlētāju rotācija, kas palīdzēja saglabāt spēkus izšķirošajām cīņām. Nebijām atkarīgi no vienas vai divām “zvaigznēm”. Vieniem spēle gāja no rokas vakar, citiem labāk veicās šodien," sniegumu kopumā turnīrā rezumēja treneris.

"Turnīrs deva vērtīgu pieredzi visiem – gan spēlētājiem, gan arī mums, treneriem. Treneru komisijā būs, par ko parunāt, lai izdarītu pareizus secinājumus un sāktu gatavoties nākamajai sezonai."

Latvijas kadeti sāka turnīru ar pieciem zaudējumiem pēc kārtas, nonākot izdzīvošanas cīņā par vietas saglabāšanu A divīzijā. Atšķirībā no U18 un U20 izlasēm, kadeti abas izšķirošās spēles uzvarēja (71:62 pret Igauniju un 79:67 pret Vāciju), dodot iespēju A divīzijā spēlēt kadetiem arī nākamgad.

Izmantotie resursi:
| Latvijas Basketbola savienība

  +1 [+] [-]

, 2019-08-18 08:43, pirms 2 gadiem
Lai nu kurš, bet Galvanovskis zin ko runā un dara.

  +2 [+] [-]

, 2019-08-18 17:30, pirms 2 gadiem
Pēc laimīgas izglābšanās visi gudri. Arī Galvanovskis te nav izņēmums. Redzētu, ko tas kurš zina, ko runāt un darīt, teiktu pēc neuzvarētiem vàciešiem...

     [+] [-]

, 2019-08-19 01:08, pirms 2 gadiem
Galvanovskim paveicās.... Viņa izvēlētais sastāvs bija nesaprotams un aģentu lobēts😏😏😏😏

  +2 [+] [-]

, 2019-08-19 13:54, pirms 2 gadiem
kokodžambo rakstīja: Galvanovskim paveicās.... Viņa izvēlētais sastāvs bija nesaprotams un aģentu lobēts😏😏😏😏
Lūdzu vārdus, uzvārdus un pamatojumu! Citādi kārtējā neapmierināto vecāku vai radinieku, draugu dir*ana.

     [+] [-]

, 2019-08-19 19:17, pirms 2 gadiem
Sharps rakstīja: Lūdzu vārdus, uzvārdus un pamatojumu! Citādi kārtējā neapmierināto vecāku vai radinieku, draugu dir*ana.
Rihards Porietis,Mariss Stašāns,Artūrs Valtmanis,Niklāvs Vanags,Edgars Ivanovs,Artūrs Birnbaums,Dāvis Šveiders,Markuss Rozentāls,dvīņubrāļi Vanagi jeb Kristaps un Edgars,Edijs Skuja. Statistika nemelo,var ieiet basket.lv