Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:134, Did:0, useCase: 3

Brazdeiķis plāno palīdzēt Lietuvai PK2023, Saboņa sakarā vēl neskaidrības

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Brazdeiķis plāno palīdzēt Lietuvai PK2023, Saboņa sakarā vēl neskaidrības
Domants Sabonis 2022. gada 27. augustā Kauņā. Foto: FIBA

Lietuvas Basketbola federācijas ģenerālsekretārs Mindaugs Balčiūns portālam ''basketnews.com'' atklājis, ka valstsvienības rindās 2023. gada Pasaules kausa finālturnīrā plāno spēlēt Kauņas ''Žalgiris'' viens no vadošajiem basketbolistiem Igns Brazdeiķis, kamēr Domanta Saboņa sakarā vēl ir vairākas neskaidrības.

Lietuvas Basketbola federācijas ģenerālsekretārs Mindaugs Balčiūns portālam ''basketnews.com'' atklājis, ka šajā vasarā visdrīzāk izlases sastāvā plāno spēlēt Igns Brazdeiķis, kurš tās rindās debitēja 2022. gada Eiropas čempionātā. ''Viņam nav nekādu šaubu. Lai arī vienu brīdi viņam bija pārdomas grūtā stāvokļa mentāli un fiziski dēļ, tas nenozīmē, ka viņš nespēlēs. Gan treneris Maksvītis, gan viņš pats devuši pozitīvus signālus. Viņam vienkārši pēc sezonas nedaudz jāatpūšas.''

Pagaidām gan mazāka skaidrība ir Domanta Saboņa sakarā. Viens no potenciālajiem izlases līderiem 2022. gada decembrī iedzīvojās labā īkšķa savainojumā. Ar to viņš nospēlēja visu atlikušo sezonu. Tāpat neskaidrības ir viņa līguma jautājumā - tuvākā ir viņa pēdējā sezona iepriekš noslēgtajā četru gadu līgumā par gandrīz 80 miljoniem. Pēc tam viņš varētu kļūt par neierobežoti brīvo aģentu.

''Ir gan personiski, gan ar basketbolu saistīti iemesli, kas gan tiek risināti. Ar viņu esam regulārā komunikācijā. Mūsu galvenā prioritāte ir neizdarīt nekādu spiedienu. Potenciālā operācija, līguma situācija un arī notikumi ģimenē ir trīs nozīmīgākie faktori viņa lēmumā. Viņam gaidāms ģimenes pieaugums ap Pasaules kausa laiku. Īsti nezinu, kurš no faktoriem viņam ir nozīmīgākais, taču viņš ir teicis, ka vēlētos noslēgt jaunu līgumu, lai varētu justies droši,'' Saboņa situāciju skaidroja Balčiūns.

Jau iepriekš vēstīts, ka Lietuvas izlasē 2023. gada Pasaules kausa finālturnīrā visdrīzāk nespēlēs tādi spēlētāji kā Edgars Ulanovs, Mariuss Grigonis, Luks Lekāvičs un Roks Giedraitis.

Lietuvas vīriešu basketbola izlase 2023. gada Pasaules kausā basketbolā tika ielozēta D apakšgrupā kopā ar Ēģiptes, Melnkalnes un Meksikas izlasēm. Lietuva piedalīsies sestajā Pasaules kausā valsts vēsturē un tās augstākā vieta līdz šim bijusi trešā 2010. gada turnīrā.

Izmantotie resursi:
https://basketnews.com/news-190470-...

     [+] [-]

, 2023-06-09 21:50, pirms 4 mēnešiem
Daudz dezertieru.

     [+] [-]

, 2023-06-10 09:55, pirms 4 mēnešiem
damokla_zobens_22 rakstīja: Daudz dezertieru.
Pat Lietuvā basītis mainās no kulta statusa un kaut ko daudz racionālāku un piezemētāku ... nāk citas paaudzes ar citām vērtībām ...