Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Mejeris un ''Parma'' par FIBA Eiropas kausu cīnīsies Telavivā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Mejeris un ''Parma'' par FIBA Eiropas kausu cīnīsies Telavivā
Mareks Mejeris ar bumbu. Foto: FIBA

FIBA Eiropas kauss paziņojis, ka ''Final4'' turnīrs, kurā noskaidrosies šīs sezonas čempions, tiks izspēlēts no 23. līdz 25. aprīlim Telavivā. Mareka Mejera ''Parma'' pusfinālā spēlēs pret mājinieci ''Ironi Ness Ziona''.

FIBA Eiropas kausa ''Final4'' iekļuvušas tādas komandas kā Izraēlas ''Ironi Ness Ziona'', Mareka Mejera pārstāvētā ''Parma'', Rumānijas ''CSM Oradea'' un Ostravas ''BMSLAM Stal''. Vienā pusfinālu pāri savā starpā spēlēs ''Parma'' pret ''Ironi Ness Ziona'', kamēr otrā pārī ''CSM Oradea'' un ''BMSLAM Stal''.

Noskaidrojies, ka Eiropas kausa ''Final4'' notiks no 23. līdz 25. aprīlim Telavivā, līdz ar to mājinieces lomā būs ''Ironi Ness Ziona'' basketbolisti. Šī ir pirmā reize kopš 2016. gada, kad uzvarētājs tiks noskaidrots ''Final4'' turnīra formātā. Parmas un Ostravas klubi pagaidām turnīrā spēlē bez zaudējumiem un var kļūt par pirmo klubu, kas noslēdz Eiropas kausu bez nevienas neveiksmes.

Pusfināli notiks 23. aprīlī, kamēr fināls un spēle par trešo vietu 25. aprīlī.

Izmantotie resursi:
https://www.fiba.basketball/europec...