Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:1458, Did:0, useCase: 0
18

Bagatskis par izlases spēli, attieksmi, cīņu un aizkulisēm...

Piedāvājam iespēju noskatīties Sporta Avīze + lielo interviju ar Latvijas vīriešu basketbola izlases galveno treneri Ainaru Bagatski, kurš atskatās uz aizvadīto Eiropas čempionātu, kurā izlase piedzīvoja piecus zaudējumus. Bagatskis sarunas laikā atklāj savas kļūdas, ko basketbolisti darīja brīvajā dienā. Treneris arī atzīst, ka izlases treniņu sākumā gribēja atbrīvot Dāvi Bertānu. Bagatskis bija atklāts - intervijā uzzināsiet daudz ko jauna.Intervijas ilgums 70 minūtes.Bezmaksas nelielu intervijas izgriezumu iespējams noskatīties ŠEIT.
30

Bagatskis: "Nesaprotu, kāpēc jaunie spēlētaji aizbrauc"

Piedāvājam iespēju noskatīties nelielu fragmentu no Sporta Avīze + lielās sarunas ar Latvijas vīriešu basketbola izlases galveno treneri Aināru Bagatski, kurš vairāk stāsta par jauno basketbolistu aizbraukšanu uz ārzemēm.Pilnu sarunu ar Aināru Bagatski ievietosim rīt.
25

Kuksiks: "Līdzjutēji novērtēja to, ko izdarījām"

Noslēdzot Latvijas dalību 2011. gada Eiropas čempionātā, kas norisinās Lietuvā, Sportacentrs.com uz sarunu aicināja Latvijas komandas rezultatīvāko spēlētāju aizvadītajā turnīrā Rihardu Kuksiku, ar kuru atskatījāmies uz nospēlēto čempionātu un mazliet iezīmējām arī nākotnes plānus gan izlasei, gan pašam Rihardam. "Jāstrādā divtik, lai kvalificētos nākamajam čempionātam," Kuksiks zina - ar cienīgu spēli vien turpmāk nepietiks.
12

Tā viņi runā... Basketbolistu ne[cenzētas] intervijas

Klipinsh no eiropas čempja un mūsu basketa super džeku interviju izgriezumiem jautras mūzikas pavadībā
10

Latvija - Vācija šķērsgriezumā ar Gunti Keiselu

Piedāvājam iespēju noskatīties Latvijas un Vācijas spēles analīzi sporta žurnālista Gunta Keiseļa un žurnālista Andreja Siliņa vērtējumā.
36

Bertāns: "Par ātru noticējām, ka esam uzvarējuši"

Piedāvājam iespēju noskatīties Daira Bertāna, Rolanda Freimaņa un Aināra Bagatska komentārus pēc Latvijas un Vācijas spēles, kurā ar 80:81 zaudējumu piedzīvoja mūsu izlase.
14

Vācieši trenējas sekstetā, Latvija gatavojas Dirkam

Latvijas basketbolisti šovakar īsi pirms sešiem aizvadīs pēdējo cīņu 2011. gada Eiropas čempionātā, tiekoties ar Vāciju – komandu, kas jau kvalificējusies nākamajai kārtai. Kamēr Latvijas izlase pirmdienas rītā pēdējai Eiropas čempionāta spēlei gatavojās pilnā sastāvā, mūsu šī vakara pretiniece Vācija trenējās vien sešu vīru sastāvā un bez galvenā trenera klātbūtnes.
8

Latvija - Izraēla šķērsgriezumā ar Daini Bertānu

Piedāvājam iespēju noskatīties Latvijas un Izraēlas spēles analīzi basketbola trenera Daiņa Bertāna un žurnālista Andreja Siliņa vērtējumā.
82

Blūms: "Kāds mūs ir nolādējis..."

Piedāvājam iespēju noskatīties Jāņa Blūma un Aināra Bagatska komentārus pēc Latvijas un Izraēlas spēles, kurā ar 88:91 zaudējumu piedzīvoja mūsu izlase.
37

Fani lauž spoguļus, brāļojas un tic

Pirms Latvijas trešās spēles Eiropas basketbola čempionātā pret Itāliju portāls Sportacentrs.com devās Šauļu pilsētas ielās, lai aprunātos gan ar no Latvijas atbraukušajiem līdzjutējiem, gan arī vietējiem iedzīvotājiem. Latviešiem gājis visādi, bet visus vieno pārliecība, ka Latvija uzvarēs Itāliju (tas gan šoreiz nepiepildījās). Daudzi no mūsu atbalstītājiem spēli vēroja nevis arēnā, bet gan apkārtnē esošajā fanu teritorijā, jo biļetes uz maču bija ļoti dārgas. Par to, kā arī to, kā pa ceļam uz Lietuvu palikt bez spoguļa un par lietuviešu antipātijām pret Latvijas ceļu policistiem - mūsu video!
17

Eksperiments: Kā tikt Šauļu arēnā bez biļetes

Biļešu cenas Šauļos uz Latvijas spēlēm Eiropas čempionātā nav pa kabatai daudziem groza bumbas mīļotājiem. Centāmies pārbaudīt, vai ir citas iespējas tikt arēnā
11

Latvija - Itālija šķērsgriezumā ar Ģirtu Kalniņu

Piedāvājam iespēju noskatīties Latvijas un Itālijas spēles analīzi U20 basketbola izlases menedžera Ģirta Kalniņa un žurnālista Andreja Siliņa vērtējumā.
33

Bagatskis: "Zaudējums nepaliks bez sekām"

Piedāvājam iespēju noskatīties Riharda Kuksika un Aināra Bagatska komentārus pēc Latvijas un Itālijas spēles Eiropas čempionāta basketbolā.
39

Izlase pirms spēles ar Itāliju piekrīt derībām

Pirms spēles pret Itāliju Latvijas basketbola izlase aizvadīja ierasto rīta treniņu – metieni un pretinieku sadarbību iegaumēšana. Tāpat treneris Bagatskis izstāstīja mūsējiem, kā labāk spēlēt pret Itālijas lielo trijnieku – Belinelli, Galinari un Barnjani. Šie trīs spēlētāji būs mūsu, tāpat kā citu komandu, lielākais bieds.
15

Latvija - Serbija šķērsgriezumā ar Daini Bertānu

Piedāvājam iespēju noskatīties Latvijas un Serbijas spēles analīzibasketbola trenera Daiņa Bertāna un žurnālista Andreja Siliņa vērtējumā.
24

Freimanis: "Esam iesildījušies, jāsāk uzvarēt"

Piedāvājam iespēju noskatīties Rolanda Freimaņa un Aināra Bagatska komentārus pēc Latvijas un Serbijas spēles Eiropas čempionāta basketbolā.
14

Grafs par karjeru, NBA iespēju, spēlēšanu izlasē, nākotni...

Piedāvājam noskatīties Sporta Avīze + lielo interviju ar basketbolistu Raiti Grafu, kurš šoreiz no malas novēro Eiropas čempionātu basketbolā. Sarunas laikā Grafs atskatās uz savu karjeru, iespējamiem pagrieziena punktiem, iespēju spēlēt NBA, vēlmi uzspēlēt Latvijas izlasē, kā arī iespējamo karjeras attīstību.Intervijas ilgums 79 minūtes.Bezmaksas nelielu intervijas izgriezumu iespējams noskatīties ŠEIT.
9

Galvanovskis: "Svarīgi saglabāt precizitāti"

1.septembris ir Zinību diena ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā. 1.septembris ir arī diena, kad Latvijas basketbola izlase Eiropas čempionātā Šauļos aizvadīs savu otro maču turnīrā, tiekoties ar pašreizējo vicečempioni Serbiju.
3
45

Šķērsgriezumā: Latvija pret Franciju

Piedāvājam iespēju Latvijas un Francijas spēles analīzi basketbola eksperta Ģirta Kalniņa un žurnālista Andreja Siliņa izpildījumā.