Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:136, Did:0, useCase: 0

Vanderslūta: "ASV izlasē vairākas spēlētājas spēj ietriekt bumbu grozā no augšas"

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

Vanderslūta: "ASV izlasē vairākas spēlētājas spēj ietriekt bumbu grozā no augšas"
Kortnija Vanderslūta (Courtney Vandersloot) 2014. gada WNBA finālos
Foto: AP/Scanpix

"Sagaidu interesantu spēli, turklāt mums jāatceras, ka spēlēsim Eiropas kausa izcīņā, nevis Turcijas līgā," turku kluba "Orduspor" saspēles vadītāja Kortnija Vanderslūta (Courtney Vandersloot, Gonzaga) pirms spēles pret "TTT Rīga" dalījās iespaidos ar Sportacentrs.com .

Ja nekļūdos, "Orduspor" pievienojies tikai oktobra vidū, jo pirms tam apmeklēji ASV izlases treniņnometni.
Guvu prieku, piedaloties ASV izlases rudens tūrē Spānijā, Itālijā un Čehijā. Tā bija laba pieredze. Trenēties un spēlēt kopā ar talantīgām spēlētājām vienmēr ir lieliski, turklāt šoreiz to apvienojām ar Eiropas apceļošanu.

Vai ASV pieaugušo izlasē esi spēlējusi jau agrāk?
Nē, nebiju spēlējusi. Mani uzaicināja uz vairākām treniņnometnēm, taču oficiālās pārbaudes spēlēs vēl nebiju piedalījusies.

Nākamajā gadā Rio notiks Olimpiskās spēles. Vai esi izvirzījusi mērķi iekļūt komandā?
Jā, tāds mērķis man ir. Oktobrī bija pēdējā oficiālā treniņnometne pirms Rio nometnes (valstsvienības galvenais treneris Džīno Oriemma līdz aprīļa sākumam būs aizņemts NCAA, savukārt spēlētājas līdz jaunās WNBA sezonas sākumam sacentīsies Eiropā un Āzijā – Sportacentrs.com). Tālāko nevaru ietekmēt. Jāskatās, vai nākamgad tikšu komandā.

Pašreizējā ASV izlase izceļas ar lieliskām garajām spēlētājām. Vairākas no viņām spēj dabūt bumbu grozā no augšas.
Jāpiekrīt. Mūsu komanda ir ļoti daudzpusīga un atlētiska. Piemēram, Kendisa Pārkere, Britnija Grainere un Elena Delle Donne tiešām spēj iedankot. ASV izlasē ir tik daudz labu spēlētāju un ir aizraujoši redzēt, ka vairākas meitenes spēj spēlēt virs groza stīpas (above the rim).

Jāsaka, ka pat WNBA nav nevienas līdzīgas komandas.
Taisnība, tāpēc ASV izlase šobrīd uzskatāma par labāko pasaulē.

Neilgi pēc ierašanās “Orduspor”, tev bija jāpiedalās spēlē pret savu bijušo komandu “Bešiktaš”. Kā tas bija?
Bija jauki atkal paviesoties Stambulā un “Bešiktaš” zālē, turklāt mēs izcīnījām uzvaru. Varējām tiešām izbaudīt spēli (Vanderslūta iemeta 5 no 6 tālmetieniem un guva 29 punktus, bet “Orduspor” uzvarēja ar 87:63 – Sportacentrs.com).

Ko vari pateikt pirms ceturtdienas spēles pret TTT?
Pagaidām īpaši daudz nezinu, taču sagaidu interesantu spēli. Jāatceras, ka spēlēsim Eiropas kausa izcīņā, nevis Turcijas līgā. Man būs iespēja spēlēt pret Sidniju Kārteri, zinu vēl pāris TTT spēlētājas. Studentu karjeras laikā, manuprāt, pret Kārteri spēlēju divas reizes. Viņas komanda “Texas A&M” 2011. gadā uzvarēja NCAA čempionātā.

Tavs mērķis Eiropas kausa izcīņā?
Mums jāiet spēli pa spēlei, taču zinām, ka gribam uzvarēt tik daudz spēlēs, cik iespējams. Svarīgākais ir labi spēlēt.

Kortnija Mišela Vanderslūta

“Gonzaga” augstskolas absolvente profesionāli spēlē kopš 2011. gada vasaras. Vanderslūta kopš karjeras sākuma pārstāv WNBA klubu “Chicago Sky”. Pērn Ilinojas klubs WNBA finālā ar 0-3 piekāpās Anetes Jēkabsones-Žogotas pārstāvētajai “Phoenix Mercury” vienībai.

Debijas sezonā Vanderslūta kļuva par WNBA Visu Zvaigžņu spēles dalībnieci (2011), turpinājumā nopelnot ielūgumus uz ASV izlases treniņnometnēm.

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2015-10-29 18:08, pirms 6 gadiem
Manliekas, ka tāds pats - 3.05

     [+] [-]

, 2015-10-29 18:13, pirms 6 gadiem
loģiski, ka identisks augstums

     [+] [-]

, 2015-10-29 19:09, pirms 6 gadiem
...ausis šai kā lokatori...un šaubos vai interesē vīrieši...izskatās kā...

  +2 [+] [-]

, 2015-10-30 01:48, pirms 6 gadiem
BK Jelgava arī divi džeki var iedankot, kas tur liels?!