Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:136, Did:0, useCase: 3

Jēkabsonei-Žogotai veikta sekmīga operācija

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

Jēkabsonei-Žogotai veikta sekmīga operācija
Foto: Ray Amati/NBAE/Getty Images/Scanpix

WNBA basketbola kluba "Connecticut Sun" aizsardzei Anetei Jēkabsonei-Žogotai ceturtdien "Backus" slimnīcā Norvičā veikta sekmīga artoskopiskās ķirurģijas operācija. Spēlētāja laukumā atgriezīsies divu līdz četru nedēļu laikā, Sportacentrs.com informēja kluba preses dienests.

Pirms nepilnām divām nedēļām, 27. jūnija izbraukuma spēlē pret “New York Liberty” Jēkabsonei tika konstatēts labās kājas ceļgala kaula sasitums, bet dažas dienas vēlāk ārsti nolēma, ka nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās.

“Connecticut Sun” ortopēds Ammars Anbars no Anetes labā ceļgala izņēma ieplīsušo kaula gabalu, kas traucēja sekmīgi pārvietoties. Savainojuma dēļ nācies izlaist četras spēles un tās nav bijušas Konektikutai veiksmīgas, jo izdevies izcīnīt tikai vienu uzvaru.

Izmantotie resursi:
“Connecticut Sun” preses dienests

  +4 [+] [-]

, 2010-07-10 00:34, pirms 12 gadiem
Nu cerams celis nepamps,kā tas bieži ir pēc tādām operācijām...lai veseļojas

  +1 [+] [-]

, 2010-07-10 01:23, pirms 12 gadiem
galvenais, lai nesasteidz ar atgriešanos laukumā, bet kārtīgi izveseļojas mēs ar tevi

  +1 [+] [-]

, 2010-07-10 10:02, pirms 12 gadiem
RAKSTA autoram iesaku PĀRDOMĀT, ko viņš atļaujās rakstīt !

Ja jau iepriekš tika izplatīta informācija, ka Anetei esot atlūzis ceļa kaula gabaliņš , jau šī informācija SPECIĀLISTOS izsauca lielas diskusijas un dziļas pārdomas ..... Kā gan ar salūzušu vai ievainotu kājas ceļa kaulu Anete tik ātri varēs atgriezties laukumā ?
Es gribētu ieteikt autoram pajautāt JEBKURAM ĀRSTAM ( dakterim) , kā var izņemt no ceļa ar """"artoskopiskās ķirurģijas operācijas""" metodi ..... """"ieplīsušu ceļa kaulu """" ( JAU pat pašā vārdā """"artroskopiskās operācijas""" ir pielaista gramatiska kļūda , nerunājot par ko vairak .... ) Tas skan tik neprofessionāli, ka izklausās , ka ANETE Jēkabsone - Žogota turpmāk skries pa basketbola laukumu bez kāda no IEPLĪSUŠAJIEM ceļa kauliem.... Izklausās jau vienkārši ļoti ļoti biedējoši..... Kā to tik ātri varēs izdarīt ..... un kā to var dabūt gatavu ..... Tas vienkārši PĀRDOMĀM.... ko raksta un kādu TOTĀLI NEPROFESSIONĀLU informāciju izplata žurnālisti.....

  +1 [+] [-]

, 2010-07-10 11:51, pirms 12 gadiem
Nabadziņš. Tu pie katra raksta, kur ir kaut kas medicīniski nekorekts tā šūmējies? Grūta eksistence tev laikam.
Vienīgais, ko raksta autors ir nepareizi pārtulkojis no kluba preses relīzes ir, ka viņai ceļgalā traucēja kustēties nevis pāris milimetru liels kaula gabals, bet gan pāris milimetru liels skrimšļa gabals.