Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:107, Did:0, useCase: 3

"MasterCard" kļūst par jauno BBL ģenerālsponsoru

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls

"MasterCard Europe" šodien paziņojuši, ka kļūst par jauno Baltijas basketbola līgas (BBL), ģenerālsponsoru. Sadarbība ietver 2009./2010., 2010./2011. un 2011./2012. sezonas un nodrošina „MasterCard” ar ekskluzīviem mārketinga līdzekļiem, kas attiecas uz spēlēm, arēnām un pārraižu nodrošināšanu sacensību dalībvalstīs – Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Baltijas basketbola līga dibināta 2004.gadā, tā ir kļuvusi par vadošo sporta notikumu un skatītāko sporta veidu reģionā. BBL ir vienīgā komandu sporta veidu līga, kas ietver komandas no visām trim Baltijas valstīm. BBL ir divas divīzijas – Elites divīzija un Izaicinājuma kauss. 2009/2010.gada sezonā BBL Elites divīzijā piedalās 10 komandas, kas kopā aizvadīs 102 spēles kulmināciju sasniedzot Final Four turnīrā 2010.gada aprīlī.

Karloss Rodrigess, „Nordic Region” un „MasterCard Europe” izpilddirektors: “Mēs esam ļoti lepni sadarboties ar BBL – sacensībām, kas šajā reģionā sajūsmina fanus ar sportisko izcilību un aizrautību jau daudzus gadus. Sponsorēšana ļaus mums nodrošināt banku un mazumtirgotāju sadarbības partnerus, kā arī „MasterCard” un „Maestro” karšu lietotājus ar ekskluzīviem līdzekļiem un daudziem nenovērtējamiem momentiem no fascinējoša sporta veida.”

Baltijas basketbola līgas valdes loceklis Pēps Āvikso piebilda: “Mēs esam ļoti priecīgi sveikt „MasterCard” kā jauno BBL ģenerālsponsoru. „MasterCard” ir viens no vadošajiem pasaules zīmoliem un arī slavens sporta un kultūras pasākumu atbalstītājs. „MasterCard” „nenovērtējamais” sauklis ir valdzinājis cilvēku iztēli apkārt visai pasaulei – un tas labi iederas pasaules klases darbībā, kas tiek demonstrēta BBL spēlēs.”

“Ir skaidrs „MasterCard” mērķis kombinēt mūsu vispasaules sasniedzamību ar lokālu ietekmi, un mūsu sadarbība ar BBL ir tam lielisks piemērs,” uzsvēra Rodrigess. “Šodien, ar mūsu elektronisko maksājumu risinājumiem mēs nodrošinām uzņēmumus un patērētājus Baltijas valstīs ar piemērotiem, drošiem un elastīgiem veidiem kā veikt maksājumus un izbaudīt vairāk dzīves nenovērtējamo mirkļu.”

Par Baltijas basketbola līgu
Baltijas basketbola līga (BBL) tika nodibināta 2004.gada 26.novembrī sadarbojoties Igaunijas un Latvijas basketbola savienībām, kā arī Lietuvas basketbola līgai.
BBL pirmā sezona tika atklāta klātesot Baltijas valstu trim līderiem:
Latvijas prezidentei Vairai Vīķei-Freibergai,
Igaunijas prezidentam Arnoldam Rītelam,
Lietuvas premjerministram Aļģirdam Brazauskam.
Idejas pamatā bija radīt profesionālu līgu, kas klubiem garantētu augsta līmeņa starptautiskas spēles.
- Līga motivē klubus sasniegt augstākus sportisko un organizatorisko līmeni.
- Līgas un klubu sponsori ir redzami lielākam tirgum.
- Līga pastiprina basketbola kā sporta veida numur viens pozīcijas Baltijas valstīs.
- Pionieri Baltijas valstīs ar globālu sporta domāšanu.

BBL pa sezonām:
• 2004/2005 - 10 labākās komandas piedalījās pirmajā sezonā;
• 2005/2006 - jau 24 komandas piedalījās otrajā sezonā;
• 2006/2007 - 17 labākās komandas no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas;
• 2007/2008 - 10 komandas - SEB BBL Elites divīzijā, 11 komandas – jaunizveidotajā izaicinājuma kausā (līgas ieguldījums jauno basketbola talantu attīstībā);
• 2008/2009 - 10 komandas - SEB BBL Elite divīzijā, 16 komandas – Izaicinājuma kausā (viena komanda pārstāvēja Zviedriju);
• 2009/2010 - 10 komandas - BBL Elites divīzijā, 15 komandas – Izaicinājuma kausā (viena komanda pārstāv Zviedriju)
Lai iegūtu papildus informāciju, apmeklējiet bbl.net

Par MasterCard Europe
MasterCard Europe ir uzņēmums, kas atbild par MasterCard Worldwide biznesa vadīšanu Eiropā. MasterCard Europe centrālais birojs atrodas Vaterlo, Beļģijā. Tas darbojas 51 Eiropas valstī un sniedzas līdz pat Krievijas austrumu robežām. Izmantojot sakarus ar lokālajiem birojiem, MasterCard Europe saprot un nodrošina dažādas klientu vajadzības dažādos tirgos visā Eiropā, tādējādi dodot cilvēkiem iespēju veikt uzņēmējdarbību tiem ierastajā veidā un valodā.

Par MasterCard Worldwide
MasterCard Worldwide attīsta globālo komerciju nodrošinot būtisku ekonomisko saikni starp finanšu institūcijām, uzņēmumiem, karšu turētājiem un tirgotājiem visā pasaulē. Kā pilnvarotais, apstrādātājs un padomdevējs MasterCard attīsta un pārdod maksājumu risinājumus, apstrādā aptuveni 21 miljardu transakciju katru gadu, un nodrošina industrijas vadošos analīzes un konsultāciju pakalpojumus finanšu institūciju klientiem un tirgotājiem. Izmantojot MasterCard Worldwide Network atbalstu un izmantojot dažādus zīmolus, piemēram, MasterCard®, Maestro® un Cirrus®, MasterCard apkalpo patērētājus un uzņēmumus vairāk kā 210 valstīs un teritorijās. Lai iegūtu papildus informāciju, apmeklējiet mastercard.com

Informāciju sagatavoja:
Inese Miķelsone, BBL Mārketinga direktore

  +7 [+] [-]

, 2009-12-11 11:09, pirms 13 gadiem
spēcīgs un ietekmīgs sponsors

  +3 [+] [-]

, 2009-12-11 11:11, pirms 13 gadiem
Tad līga tomēr dzīvos?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +6 [+] [-]

, 2009-12-11 11:15, pirms 13 gadiem
Viss jau ir skaisti, tikai kāds būs līmenis nākamajos gados, kad VTB aizies pilna sezona !

  +3 [+] [-]

, 2009-12-11 11:30, pirms 13 gadiem
Riskants gājiens no MasterCard, jo šobrīd nav nekādas skaidrības par VTB līgu. Bet nu tas dod zināmas cerības uz to, ka BBL dzīvos!

     [+] [-]

, 2009-12-11 12:08, pirms 13 gadiem
Nu tagad nevar zināt,kā būs ar to bbl,pateicoties Kehrim un Co,bbl palīdzēja nogremdēt ask un atteica Baronam,ja ask nogrima uz visiem laikiem,tad Barons var izštukot piedalīties vtb līgā un,ja līga solās būt pietiekami spēcīga,tajā varētu spēlēt arī Lietuvas spēcīgākie klubi un BBL vares savā pulkā aicināt Zemgali un Ķeizarmežu.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2009-12-11 14:21, pirms 13 gadiem
Skudrinieks rakstīja: Skatos Valters visus sabiedējis ar savu VTB līgu... Bet īstenībā jau laikam būs tā, ka pašai VTB līgai nav skaidrs, kas būs ar viņu nāktnē, un vai vispār būs, un vai kādam tā ir vajadzīga.
Tur gandrīz viss ir nolemts, rudenī sākas pilnā sezona, regulārajā turnīrā 30 vai 34 kārtas, beigās pilns playoff (nevis F-4), sezona no oktobra līdz maija beigām.
Janvārī tikai paziņos galīgo variantu - ar 18 komandām (tajā Baltijai ir 7 vietas, BBL tur varētu iekļauties kā divīzija, Latvijai 2 vietas VEF un BKV) vai 16 komandām (Baltijai četras vietas, Latvijai garantēta vieta VEF).
Izspēle līdzīgi kā KHL - katrs spēlēs ar katru, bet būs divas grupas, kuras vērtēs atsevišķi.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2009-12-11 14:36, pirms 13 gadiem
F*** you all rakstīja: emm cik man zinams tur paredzets bus 16 komandas no baltijas tur bus tik 4 komandas!!!!! Rytas, Zalgiris, VEF un Kalev. Tad vel bus 2-3 polu komandas 8 krievu un 2 ukrainu! nekadas 7 no BBL kur tu tik debilu lietu esi dzirdejis vecit???
Debīls varbūt esi pats
Svētdien Kauņā bija līgas vadības sēde un tur arī nolēma par diviem variantiem - vai nu 18 komandas un 7 no Baltijas (šķiet, ka tur aizkulisēs BBL vadība pastrādāja), otra - ar 16. Nekādas 2-3 poļus komandas, tikai viena, no Ukrainas 2 vai 3. Janvārī F-4 laikā arī nobalsos par galīgo variantu, ne pārāk gan krievu puse grib līgā redzēt Tartu, Ventspili, Šauļus. Un tas arī ir diezgan loģiski.

     [+] [-]

, 2009-12-11 17:02, pirms 13 gadiem
"BBL ir vienīgā komandu sporta veidu līga, kas ietver komandas no visām trim Baltijas valstīm" - vai šis nav par šerpu pateikts? Vai tad volejbolā Schenker līga neskaitās vai futbolā - Triobet līga. Visās piedalās visu trīs valstu komandas. Vai maldos?

     [+] [-]

, 2009-12-11 17:54, pirms 13 gadiem
Pirms vēlēšanām labs- Jaunais Laiks steidz paplašināt Krievijas humanitāro telpu. Būtībā - VTB ir LV basketa kapracis. Un šis process jau ir sācies pasen - ar Jaunupa ie'bīdīšanu ģenerālsekretāra postā, tālāk ar Barona izēšanu no BBL aprites. Vispār - basketam LV priekšā tiešām grūtas dienas, un tikai ar Vētras ķidāšanu vien publikai acis aizmālēt ... Nu, var jau būt ka izdodas!