Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2466, Did:0, useCase: 3

Sākas pieteikšanās “Kārums kausa” izcīņai

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga jau septīto sezonu skolēnu brīvlaikos rīkos turnīru seriālu U10 un U11 vecuma grupās meitenēm un puišiem (2006.dzimšanas gads un jaunāki), kurā sporta skolu, vispārizglītojošo skolu, sporta klubu un interešu pulciņu komandas varēs iegūt pirmo oficiālo spēļu pieredzi. Pieteikums 1.posma turnīram jāsūta uz karlis.loks@lbs.lv līdz 5.oktobrim (brīvā formā).

Paredzams, ka pirmie turnīri risināsies 2016.gada  25.oktobrī (U10 grupa) un 26.oktobrī (U11), otrie – 2017.gada  3. un 4.janvārī, trešie – 2017.gada 14. un 15.martā, bet finālturnīrs  - 2017.gada 1.-4.jūnijā.

Mazie basketbolisti sacentīsies basketbola elementu stafetē (dalībniekiem iepriekš būs pieejama video paraugdemonstrācija), kā arī aizvadīs vairākas spēles uz zemajiem groziem (260-270 cm) ar 5.izmēra bumbām.

Spēles risināsies 4x8 minūtes (laiks tiks apstādināts tikai katras ceturtdaļas pēdējā minūtē).

Komandā nedrīkst būt mazāk par 8 spēlētājiem. Katram spēlētājam jāizlaiž vismaz viena ceturtdaļa.

U10 grupā katrā komandā vienlaikus laukumā var būt četri spēlētāji.

Starp spēlēm tiks rīkotas dažādas stafetes un citas aktivitātes. Katrs dalībnieks saņems piemiņas velti no turnīra atbalstītājiem.

“Kārums kausa” izcīņai šosezon būs jauns logo un īpaši vēstnesi – ilggadējie Latvijas valstsvienību spēlētāji un kapteiņi Gunta Baško-Melnbārde un Jānis Blūms, kuri uzrunās un motivēs mazos basketbolistus.