Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

Piecas spēles un piecas uzvaras - “Ventspils Ghetto” izcīna 1. vietu “Palova Snowball '20”

Elīna Kolna
Elīna Kolna

“Ventspils Ghetto” ( Armands Ginters, Roberts Pāže, Mārtiņš Šteinbergs un Armands Seņkāns) svētdien, 19. janvārī Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā izcīnija pirmo vietu 3x3 basketbola turnīrā “Palova Snowball '20”. Turnīrā piedalījās 12 vīriešu un četras sieviešu komandas.

Apakšgrupu spēlēs mūsējie tika ielozēti A grupā, kurā viņiem nācās cīnīties ar divām Baltkrievijas komandām - Dynamo-Rosenergoatom un RCOP.

Apakšgrupas turnīrā “Ventspils Ghetto” ar 21:4 pieveica Balkrievijas komandu RCOP ( Anton Bayaryn, Artem Brashko, Vladislau Vinnikov un Egor Ermolchik) un ar 18:15 spraigā cīņā tika uzvarēta mājnieku komanda Dynamo-Rosenergoatom ( Jaraslovs Kurapovs, Andrejs Novockins, Maksims Kozlovets un Antons Vaškevics).

Ventspilnieki ceturtdaļfinālā ar pārliecinošu uzvaru 22:10 uzvarēja ukraiņu komandu “Novomoskovsk”, kas nodrošināja vietu pusfinālā, kurā viņiem nācās stāties pretī Baltkrievijas komandai “Ostrovec Rosatom”.

“Palova Snowball '20” finālā tikās Baltkrievijas komanda “Tsmoki-Minsk” un mūsējie “Ventspils Ghetto”. Sākumā ejot punkts punktā mūsējie spēja izrauties un uzvarēt ar pārliecinošu rezultātu 21:11, kurā spēli skaisti noslēdza Mārtiņš Šteinbergs veicot precīzu tālmetienu.

M. Šteinbergs pēc turnīra apgalvoja, ka "šajā turnīrā piedalāmies jau trešo gadu, un katru gadu organizatoriskie jautājumi tiek pacelti jaunā līmenī. Uzskatu, ka uzvaru esam pelnījuši, jo spēlējām patiešām labi, cīnījāmies par atlēkušajām bumbām, tikām pie daudziem bŗīvajiem metieniem, kurus realizējām ar augstu procentu. Katrs komandā deva savu pienesumu un iegūtie punkti visa turnīra garumā sadalījās līdzīgi."

Apsveicam komandu un sekosim līdzi nākamajos turnīros!