Autors: trakais fans
šim dzekam nav pat japalecas lai dankotu...labs augums priekš koledzas basketbola ligas..
Gandriiz 2.60m..vnk nereaali!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
tas gan...un ari ar tadu masu nav diezko viegli skriet..atri piekust..
Uz vecumu visp sūdīgi būs...
Viņam ar kājām ir problēmas un sen jau nespēlē!
Manuprāt, amputēja!
cik zinu, tad šitas čalis vairs basketbolu nespēlē, jo kkur pirms gada vai vairāk viņam daļēji tika amputēta pēda :/
Kaut ko tādu arī esmu dzirdējis!
Nevis 2.60m, bet ap 2.35m.
kādi 2,60m? Čista neesi normāls.. Viņam ir 2,36m.. Umņiks atradies..
