Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:370, Did:0, useCase: 0

Rūsiņa "Flames" turpina uzvarēt

Juris Miņins
Juris Miņins

Rūsiņa "Flames" turpina uzvarēt
Ralfs Rūsiņš (Nr.99), Foto:liberty.edu/flames

Libertī "Flames" vienība, kuru pārstāv latvietis Ralfs Rūsiņš, NCAA futbola čempionāta 2021. gada sezonā aizvadīja savu otro spēli, tiekoties ar Trojas "Trojans" un izcīnot uzvaru ar 21:13.

Latvijas amerikāņu futbolista Ralfa Rūsiņa pārstāvētā Libertī universitātes komanda "Flames" naktī uz svētdienu aizvadīja savu otro maču 2021. gada Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) futbola turnīrā, kurā tikās ar Trojas "Trojans".

Mačā, pateicoties "Flames" saspēles vadītāja Malīka Vilisa trim noorganizētajiem piezemējumiem (divas rezultatīvas piespēles un viens skrējiens ar bumbu), ar 21:13 uzvaru svinēja Libertī futbolisti.

Jau otro maču pēc kārtas ir jāuzteic arī "Flames" aizsardzība, kas, lai arī šoreiz zaudēja vairāk punktus kā pirms nedēļas (Kempbela universitāte tika pie septiņiem punktiem), taču kopumā demonstrēja labu sniegumu un nobloķēja Trojas komandas ekstrapunkta sitienu pēc viņu otrā piezemējuma, kā arī teju vispār apturēja "Trojans" uzbrukumus pa zemi, jo pretinieki tādā veidā bumbu spēja pavirzīt tikai par 21 jardu.

Ralfs Rūsiņš, kā jau pēdējā laikā ierasts, maču sāka pamatsastāvā, laukumā ejot aizsardzības līnijas vidējā aizsarga pozīcijā. Spēli viņš noslēdza, tāpat kā pirms nedēļas, ar vienu izpildītu tvērienu.

Pievēršoties pārējām NCAA futbola čempionāta vadošās divīzijas spēlēm, jāsaka, ka nebūt ne visām komandām, kas ir izsētas 25 labāko vienību reitingā, izdevās "izdzīvot". Vieni no pirmajiem krita Ohaio štata universitātes futbolisti, kas nedēļu sāka kā trešie labākie. Viņi savās mājās ar 28:35 piekāpās Oregonas "Ducks", kas reitingā ieņēma 12. pozīciju. Aiovas štata komandu duelī Aiovas "Hawkeyes" (10.) ar 27:17 tika galā ar Aiovas štata "Cyclones" (9.).

Savukārt Arkanzasas "Ŗazorbacks", kuri bija ārpus Top-25, ar 40:21 tika galā ar 15. labāko komandu, Teksasas "Longhorns". Tāpat Brigemjanga pieveica 21. vietā esošo Jūtu (26:17), bet Stenfordas "Cardinals" tika galā ar Dienvidklifornijas universitātes "Trojans" (14.) – 42:28.

Reitinga līderi, Alabama, šajā nedēļā tikās ar Mersera universitātes komandu un svinēja uzvaru ar 48:14, kas, lai arī ir gana iespaidīga, bet ne tik liela kā tika prognozēts pirms mača, bet otrajā vietā esošā Džordžija ar 56:7 tika galā ar UAB "Blazers".

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/