Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:370, Did:0, useCase: 3

Velsas regbija zvaigzne Adamss uzaicināts uz NFL testiem

Juris Miņins
Juris Miņins

Velsas regbija zvaigzne Adamss uzaicināts uz NFL testiem
Džošs Adamss, Foto:AFP/Scanpix

Viens no Velsas regbija izlases vadošajiem spēlētājiem un 2019. gada Pasaules kausa produktīvākais piezemējumu guvējs Džošs Adamss ir uzaicināts uz šomēnes Londonā ieplānotajiem Nacionālās futbola līgas (NFL) spēlētāju atlases testiem.

Iepriekš jau ziņojām, ka NFL, lai paplašinātu spēlētāju piesaistes areālu, šoruden plāno rīkot divas treniņu un testu nometnes. Viena notiks Lielbritānijā, bet otra – Meksikā.

Starp tiem, kas ir uzaicināti uz Londonas talantu skati, ir arī tādi, kuriem nav iepriekšējās pieredzes amerikāņu futbolā un viens no tādiem sportistiem ir Velsas regbija izlases spēlētājs Džošs Adamss.

Droši var teikt, ka velsietis, kurš pašlaik pārstāv Kārdifas "Blues" vienību, ir regbija pirmā lieluma zvaigzne, jo ne tikai spēlē starptautiskā līmenī, bet dara to ar labiem panākumiem. 32 spēlēs Velsas izlases sastāvā viņš ir guvis 17 piezemējumus, septiņus no tiem – 2019. gada Pasaules kausā, kļūstot par turnīra labāko spēlētāju šajā rādītājā. Tāpat Adamss šobrīd ierindojas desmitajā vietā starp labākajiem piezemētājiem Velsas nacionālās izlases vēsturē. 2018. gadā viņš kļuva arī par Anglijas Premjerlīgas labāko piezemējumu guvēju, bet šogad, spēlējot britu un īru "Lions" komandā, sevi pierādīja tūrē pa DĀR, izceļoties ar vairākiem piezemējumiem mačos pret valsts klubu komandām.

Londonas NFL treniņnometne sāksies jau rītdien un tie sportisti, kas sevi būs pierādījuši no labākās puses, saņems iespēju doties uz ASV, kur turpinās treniņus amerikāņu futbola speciālistu uzraudzībā un, ja demonstrēs labu progresu, saņems iespēju spēlēt NFL.

Līdzīgu ceļu, lai no regbija pārietu uz amerikāņu futbolu un spēlētu NFL, ir gājuši jau daudzi regbisti. Pašlaik Bufalo "Bills" rindās ir bijušais Anglijas izlases spēlētājs Kristians Veids, bet Filadelfijas "Eagles" pirms šīs sezonas noslēdza jaunu līgumu ar austrālieti Džordanu Maliatu, kurš spēlēja regbiju-13, mēģinot iekļūt NRL komandu sastāvos.

Šobrīd līgā spēlē trīs bijušie regbisti, taču kopumā šo ceļu no regbija uz NFL regulāri mēģina mērot daudzi, tajā skaitā arī pirmā lieluma zvaigznes.

Izmantotie resursi:
https://www.americanfootballinterna...