Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:213, Did:0, useCase: 3

"Stirnu buka" Strīķupes posmā norisināsies "Lupilu Lācēns" mazuļu rāpošanas čempionāts

Jānis Celmiņš

"Stirnu buka" Strīķupes posmā norisināsies "Lupilu Lācēns" mazuļu rāpošanas čempionāts
Foto: "Stirnu buks"

13. augustā Strīķupes krastos Cēsu novadā norisināsies taku skrējiena seriāla “Gjensidige Stirnu Buks” pēdējais vasaras posms. Uz to īpaši aicinātas ģimenes ar bērniem, jo skrējienā paredzēta aktivitāte arī pašiem mazākajiem – no plkst 11.00 līdz 16.00 norisināsies “Lidl Latvija” atbalstītās mazuļu rāpošanas sacensības “Lupilu Lācēns”.

Mazuļu rāpošanas čempionātā aicināti piedalīties gan mazulīši, kuri jau ikdienā rāpo, gan tādi, kuri to tikai mācās. Distance būs nepilnus 4 metrus gara. “Lupilu Lācēns” teltī rāpošanas sacensības notiks no plkst 11.00 līdz 16.00, bet visas dienas garumā vecāki ar bērniem ir aicināti tajā patverties no saules, atlaisties zviļņos un nodoties krāsošanas aktivitātēm. Tāpat būs iespēja nofotografēties ar draudzīgo Lupilu Lācēnu. Teltī atradīsies mazuļu pārtinamā zona, kur būs sarūpētas dažāda izmēra autiņbiksītes un mitrās salvetes.

Reģistrēties rāpošanas sacensībām varēs uzreiz pasākuma vietā. Dalība mazuļu rāpošanas distancē ir bezmaksas. Pirmie trīs brašākie rāpotāji saņems “Lidl Latvija” mazuļu zīmola “Lupilu” pārsteiguma balvu, bet vecākus iepriecinās “Lidl” dāvanu kartes 30 eiro vērtībā.

“Jau labu laiku mums bija padomā ideja ieviest kādu aktivitāti arī pašiem mazākajiem, un nu tas ir noticis pēc “Lidl Latvija” iniciatīvas. Esam priecīgi, ka mūsu partneris “Lidl Latvija” šogad gādā gan par lielajiem skrējējiem, parūpējoties par to, lai Enerģijas punktos būtu gana daudz uzkodu un dzērienu, gan arī par to, lai veicinātu sportiskumu mūsu pašiem mazākajiem dalībniekiem. Rāpošana ir svarīgs bērna attīstības posms, tostarp staigāšanas un skriešanas prasmju apgūšanā. Aug jaunā buku paaudze!” tā “Stirnu buka” galvenais organizators Rimants Liepiņš.

Lielākiem bērniem piemērotākā skriesanas distance šajās sacensībās ir “Susurs”, kas ir vienu kilometra gara un kurā ļauts piedalīties līdz 10 gadu vecumam. “Stirnu buks” jau izsenis ir bijis ne tikai skriešanas pasākums, bet arī kopīgi ģimenes svētki. Piedalās visi – mammas, tēti, mazie brāļi un māsas, omītes un opīši, pat četrkājainie draugi!

“Stirnu buka” organizatori par savu meža tīrības partneri ir izvēlējušies SIA “Depozīta Iepakojuma Operatoru” (DIO), lai dabā vairs nemētātos tukšie dzērienu iepakojumi – tagad visos “Stirnu buka” posmos apmeklētājiem būs iespēja speciālā depozīta punktā nodot depozīta sistēmā iekļautos dzērienu iepakojumus, kas marķēti ar atbilstošo zīmi.

Turpat notiks arī tirdziņš, kur būs nopērkamas taku skriešanai noderīgas sporta preces un piederumi, kā arī produkti sportiskam uzturam. Netiks aizmirsts arī par garšām bagātiem vēderpriekiem, jo pasākumā apmeklētāji varēs iestiprināties ar daudzveidīgām uzkodām – siltajiem ēdieniem, gardu kafiju, atvēsinošu saldējumu vai aukstiem dzērieniem.

Reģistrēšanās un plašāka informācija mājaslapā - https://www.stirnubuks.lv/

Papildu informācija:
Rimants Liepiņš
Stirnu buka organizators
E-pasts: rimants@stirnubuks.lv
stirnubuks.lv