Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:213, Did:0, useCase: 0

DAL: "Corporate Solutions" sasniedz līgas rezultativitātes rekordu

Renārs Buivids
Renārs Buivids

DAL: "Corporate Solutions" sasniedz līgas rezultativitātes rekordu
"Corporate Solutions" rindās rezultatīvākais ar 32 punktiem bija Ivo Pūce
Foto: Renārs Buivids

Dubultamatieru līgas 35+ grupas piektdienas spēlē Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā "Corporate Solutions" ar 109:78 pārspēja "RPP", par četriem punktiem uzlabojot līgas rezultativitātes rekordu. Individuāli izcēlās Ivo Pūce un Normunds Feierbergs, kuri guva attiecīgi 32 un 28 punktus.

Dažādu iemeslu dēļ "Corporate Solutions" jeb "Varenie runči" uz šo piektdien tik vēlā vakara stundā notiekošo spēli bija pulcējuši tikai septiņus basketbolistus, taču ar to bija pietiekami, lai pārspētu "RPP". "Runči' tikai epizodiski demonstrēja labāko sniegumu, jo grūti bija maksimāli koncentrēties cīņā pret acīmredzami vājāku pretinieku.

Tomēr līgas rezultativitātes rekorda pārspēšana bija pietiekams katalizators rezultatīvākai darbībai uzbrukumā. Otrajā puslaikā "Runči" guva 62 punktus, mačā kopumā uzvarot ar 109:78. Līdz ar to izdevās atkarot uz īsu brīdu "Stopiņiem" zaudēto rekordu (105 punkti).

Individuālo rekordu sasniedza arī Pūce, kurš realizēja sešus trīspunktniekus, atkārtojot Alda Stivriņa ("Stopiņi) līdz šim sasniegto rezultātu. Abi uzbrukuma līderi - Pūce un Feierbergs - sasniedza arī personiskos rezultativitātes rekordus. Bez punktu guvuma nepalika neviens no pieteiktajiem spēlētājiem. Andrejs Straume guva 19 punktus, Edgars Lapa un Nauris Šaķis - pa 12, Aivars Purmalis - četrus, Renārs Buivids - divus.

2011. gada čempionvienība "Corporate Solutions" pirmo apli pabeidza ar pieciem panākumiem pēc kārtas, nodrošinot vismaz otro vietu astoņu komandu konkurencē. Turnīra tabula.

Sezonas turpinājums jau pēc gadu mijas.

Izmantotie resursi:
Lapas - Basketbola komanda "Corporate...
DAL