"Lakers" trešais zaudējums pēc kārtas, "Raptors" - jau astotais
Nacionālajā Basketbola asociācijā (NBA) jau trešo zaudējumu pēc kārtas aizvadītajā naktī piedzīvoja Losandželosas „Lakers” komanda, kas savā laukumā ar 96:98 piekāpās Indiānas „Pacers”.
Maču „Lakers” iesāka sekmīgi un ieguva drošu vadību, taču otro un trešo spēles ceturtdaļu zaudēja. Līdzīgā spēles galotnē „Lakers” komandai vēl bija iespējas izraut uzvaru, taču arī ceturto spēles daļu atsevišķi uzvarēja „Pacers”, visā mačā svinot panākumu ar 98:96. „Lakers” komandai šis bija jau trešais zaudējums pēc kārtas un 11 spēles, kurā komanda nespēj pārsniegt 100 gūt punktu robežu. „Pacers” tikmēr šīs sezonas sākums ir labākais pēdējo gadu laikā (11-5).
„Lakers” no zaudējuma neglāba arī Kobes Brianeta 33 gūtie punkti. Viesu rindās rezultatīvākais ar 18 bija Rojs Hiberts, kurš šo maču aizvadīja ar lauztu degunu. Desmit un vairāk punktu guva vēl pieci „Pacers” basketbolisti.
Tikmēr septiņu zaudēto spēļu sēriju arī aizvadītajā naktī nespēja pārtraukt Toronto „Raptors” vienība, kas viesos bija spiesta atzīt Losandželosas „Clippers” pārākumu (91:103), piedzīvojot jau astoto zaudējumu pēc kārtas. Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 26 gūtajiem punktiem bija Mo Viljamss. Viņš bija lielisks ceturtajā spēles ceturtdaļā, kad vienatnē guva pirmos 17 komandas punktus. 18 punktus guva Bleiks Grifins, bet Diandre Džordana rēķinā 16 punkti un 16 atlēkušās bumbas.
Neveiksmi aizvadītajā naktī piedzīvoja arī Maiami „Heat”, kas savā laukumā atzina Milvokī „Bucks” pārākumu – 82:91. Komandas otro uzvaru pēc kārtas viesos ar 23 gūtajiem punktiem sekmēja Brendons Dženings, kamēr zaudētājiem 28 un 23 guva attiecīgi Lebrons Džeimss un Kriss Bošs.
NBA spēļu rezultāti, 23. janvāris
Komandas | Rez. |
---|---|
Lakers — Pacers | 96:98 |
Nets — Bobcats | 97:87 |
Heat — Bucks | 81:92 |
Clippers — Raptors | 103:91 |
Wizards - Celtics | 94:100 |
+1 [+] [-]
+1 [+] [-]
Un Bukiem daudz kas krita, Heat pat LJ no apakšas negāja n-tās reizes..
+1 [+] [-]
[+] [-]
+3 [+] [-]
-2 [+] [-]
+1 [+] [-]
Ļoti pat patīkami, ka aprakstīto komandu klāsts ir plašāks, par trim klubiem.
Heat pietrūka viena līdera norma... Līdz 30 punktiem viņi trijatā meta, ja divatā jāuzvar tad jāmet abiem virs 30. Preciztiāte - Pagurums...
[+] [-]
Heat manupraat domaaja, ka gan jau taapat beigaas kaut kaa uzvarees, bet nesanaaca.
Lakers speelees laikaa kaut ko teica, ka Fils vareetu treneet knicks, bet gan jau ka baumas
[+] [-]
+4 [+] [-]
+1 [+] [-]
+3 [+] [-]
+1 [+] [-]
+1 [+] [-]
[+] [-]
ko es vakar teicu indianu nevajag nenovertēt
[+] [-]
Miami ir īpašs stāsts
Bet nu, skat kā Entonijs progresē... Ja vēl tas lempis Karijs atkoptos, tad centru pozīcija būtu kaut cik ciešama... Uzbrukumu jau no tās pozīcijas nevajag
[+] [-]
Entonijs? hm, ja domā par aizsardzību, tad tur jau īpaši nav kur vairs progresēt, ja par uzbrukumu, tad jāsaka, ka gan jau viņš nav šajā elementā tik slikts, kā varētu padomāt. vnk viņš spēlē komandā, kurā spēlē.. piemēram, tas pats Dalemberts - reāli jau arī Entonija ampluā špīlers, bet paskat kā Raķetēs plosās - arī uzbrukumā stabili virs 10 punktiem spēlē pēdējā laikā vāc.
par Kariju... lai kā viņš uzņemtu formu un iespēlētos, Boša līmeni/rezultativitāti viņš nesasniegs nekad, savukārt defā viņš ir vēl sliktāks kā Bošs. tik vien, ka soda laukumā aizņem 3reiz vairāk vietas.
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
Vispār man liekas, ka uz sezonas beigām tā uzvaru/zaudējumu attiecība stirpi vienādosies... Arī Čikāga un Thunder nebūs tik uzvarošas komandas vairs (ar tādu uzvaras %)
Par teorijām - tad jau tā kā teicu pietrūkst viena ikdieniškā deva 25+ punkti Komandai ir raksturīgas problēmas ar iniciatīvas uzņemšanos starp rezervistiem... Visi tā ir pieraduši ka viņiem viss, kas jādara ir jāiemet brīvie metieni, ka tad, kad vajag pastutēt milžūs, tad neviens nav gatavs... ir, bet epizodiski (piemēram, Millers 6/6 truļiem vai rūkija zvaigzņu mačs (pagaidām)), bet neregulāri tā apņemšanās...
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
par Miami rezervistiem(tiem, kuri nav iekš big3 ) - nav jau īsti viņiem ko pārmest, jo kuri tad līdz šim ir pieraduši uzņemties? da lielos vilcienos neviens! kā jau teici - epizodiski viens vai otrs, taču grozi kā gribi, pieredzes tieši Miami rindās šajā ziņā viņiem nav. teorētiski tas būtu jādara pieredzējušākajiem vīriem - Batjē, Milleram, Džonsam, arī Čalmersam(viņš gan epizodiski to dara un viņam arī nereti izdodas), kurš vairs nav jauniņais, bet prakstiski tas nenotiek - visiem rokas kā sasaistītas.
[+] [-]
Un, ja komanda tiešām plāno iekš play-off kaut ko arī parādīt, kaut ko savādāku, kā līdz šim, tad dažas spēles galotnes noriskēt un uzlikt, nevis Veidam vai LBJ spēlies galotni, bet tieši tuvākajiem rezervistiem, lai viņi izjūt spriedzi, lai viņi patur bumbu rokā, lai viņi uzmet metienu... Itkā jau iestrādnes ir, ja tā paskatamies, ir Bošs metis ir čalmers metis Džouns, kad uz viņiem ir izspēlēts uz brīvo, bet tas ir jādara arī spēļu noslēgumos, kaut vai tapēc vien, lai pretiniekam ir ko galvu palauzīt...
Pārāk prognozējami viņi... Cita lieta, ka tas spēks ir bšitams arī zinot, kas kā būs...
Par koamndām - Bostona mani šokē šogad...
[+] [-]
Bostona... jā, sākums briesmīgs un prognozēju, ka sezonas beigās viņi sīvi cīnīsies par tikšanu pleiofos. bet, ja parokamies dziļāk - kāpēc tā, tad vairāk vai mazāk tas ir loģiski - jaunāks neviens nepaliek, bet kodols ta nav mainījies. gan jau cerība bija likta uz Grīnu, bet redz kā nelāgi sanāca... Pīrss sezonas pirmos mačus izlaida un izskatās, ka tikai tagad kko sāk mest iekšā. Rondo, Onīls ir gluži kā staigājošās traumas.. Gārnets vairs nevelk. vienīgie, kuri griež savu spēju līmenī ir Rejrejs un Bass.
es atkal domāju par tādu lietu - nez, vai Lakers izskatītos tik pat švaki, ja sastāvā būtu palikuši komandas līdzšinējie labākie rezervisti - Odoms un Brauns.