Pegula sasniedz Berlīnes 1/4 finālu, Gofa zaudē pirmajā cīņā
Vācijas galvaspilsētā Berlīnē sācies "WTA 500" zālāja turnīrs. 1/8 finālu pārvarēja arī amerikāniete Džesika Pegula, savukārt amerikāniete Koko Gofa piedzīvoja zaudējumu.
# ASV pirmā rakete Džesika Pegula (#4) šodien 1/8 finālā uzveica (6:2, 6:4) čehieti Kateržinu Siņakovu (#34), kura savulaik pasaules rangā ieņēma 27. vietu.
• Šoreiz kā favorīte kotējās 32 gadīgā amerikāniete, uz kuras panākumu bukmeikeri piedāvāja 1.55 koeficientu.
• Šajā cīņā Pegula bija pārāka pārāka punktos pēc pirmās serves (76% pret 52), punktos pēc otrās serves (61% pret 57), summārajos punktos (88:70) un breikbumbās - 3/18 pret 0/8. Eisu un dubultkļūdu attiecība: 2-3 pret 4-3.
• Savstarpējo spēļu bilance tagad ir 6-1.
• Pegula šeit sacenšas ceturto gadu, tostarp izcīnījusi titulu (2024).
# ASV trešā rakete Koko Gofa (#7) piekāpās (6:1, 3:6, 2:6) spānietei Paulai Badosai (#142), kura savulaik pasaules rangā ieņēma otro vietu.
• Šoreiz kā favorīte kotējās 22 gadīgā amerikāniete, uz kuras panākumu bukmeikeri piedāvāja 1.31 koeficientu.
• Šajā cīņā Gofa bija pārāka pārāka punktos pēc pirmās serves (79% pret 71), taču piekāpās punktos pēc otrās serves (39% pret 50), summārajos punktos (70:72) un breikbumbās - 1/5 pret 3/6. Eisu un dubultkļūdu attiecība: 12-7 pret 4-7.
• Savstarpējo spēļu bilance tagad ir 3-5.
• Gofa te spēlēja piekto gadu, labākie sasniegumi ir divi pusfināli (2022, 2024).
• "Top" tenisistes ir atbrīvotas no pirmās kārtas un sāk ar 1/8 finālu.
Izmantotie resursi:
wtatennis.com