Njā, arī iekrita atmiņā Karsuma teiktais par Ivanānu. Nu nezinu, kāda gan būtu jēga spekulēt ar to, cik viņš var uzspiest. To pat tā nevar pateikt, jo katram organismam ir savas īpatnības. Var būt liels kuilis un spiest 180kg, var būt uz pusi mazāks un arī spiest 180. Tā kā, tas ir visai nenosakāms svars.
Nu... Taa,kaa vienaa intervija (pasa Kaspara Kambalas SPorta Avize) teica ka vins varot ja nemaldos uzpiest 150.... un man liekas ka Ivanans aptuveni to pasu var.... nu 160 max 170, bet ta isteniba interesants jautajums, gribetos zinat !!!
Raimish91 rakstīja: Vinsh tew piezvanija un pateica ko vinsh lieto???? Tikai ar uztura bagaatinaataajiem vinam lidz taadam rokaam vel paris gadu naktos pasvist!
ģenētika,uzturs,pareizs treniņš šie nosacījumi ir muskuļu atslēga! NHL taču ir kādas dopinga pārbaudes??Tādad viss ok!
iroja rakstīja: Nu... Taa,kaa vienaa intervija (pasa Kaspara Kambalas SPorta Avize) teica ka vins varot ja nemaldos uzpiest 150.... un man liekas ka Ivanans aptuveni to pasu var.... nu 160 max 170, bet ta isteniba interesants jautajums, gribetos zinat !!!
Raimish91 rakstīja: Tas ka Raitis ir liels un muskulains nenozime ka vinsh cel uz grudaka 200kg!! Es vairaak teiktu ka vinsh tiiiri rokas trene! Taaka nevaig ja?
Negribu ar tevi striideeties ,bet ieteiktu tev pasham aiziet uz sporta zaali patreneeties ,lai tu zinaatu par ko tu runaa
trakais v.4 rakstīja: vecīt,tu domā,ko runā?Pat powerliftingā un bench press,disciplīnās lielie kuiļi spiež tikai ap 240kg,kur vēl tāds skals Ozo 170kg
Pats savām acīm redzējis neesmu, bet Dinamo svaru zālei tuvu stāvošs cilvēks jau zin, ko runā. Viņam arī ticēšu
(Bet vispār man arī šķiet, ka ap 180)