Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 3

"Bulls" no amata vadības līmenī atbrīvo lietuvieti Karnišovu

Matīss Kleinbergs
Matīss Kleinbergs

"Bulls" no amata vadības līmenī atbrīvo lietuvieti Karnišovu
Artūrs Karnišovs Foto: AFP/Scanpix

LETA. Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Čikāgas "Bulls" pirmdien no amatiem atbrīvojusi basketbola operāciju viceprezidentu Artūru Karnišovu un ģenerālmenedžeri Marku Eversliju.

Gan Karnišovs, gan Everslijs darbu Čikāgas komandā sāka 2021. gadā, aizvadot savos amatos sešas sezonas, kurās "Bulls" iekļuva izslēgšanas spēlēs tikai vienu reizi.

"Šādi lēmumi nekad nav viegli, jo īpaši tad, ja tie skar cilvēkus, kurus mēs cienām gan personīgi, gan profesionāli," paziņojumā norādīja "Bulls" īpašnieks Maikls Reinsdorfs.

"Mēs esam pateicīgi par viņu darbu, ko viņi ieguldījuši pēdējo sešu gadu laikā. Tajā pašā laikā mums nav bijis tāds panākums, kādu mūsu fani ir pelnījuši, un mana atbildība ir doties jaunā virzienā," viņš turpināja.

Pēc basketbolista karjeras beigām Karnišovs NBA strādājis arī Hjūstonas "Rockets" un Denveras "Nuggets", kurā pildīja ģenerālmenedžera pienākumus nepilnus trīs gadus pirms pievienošanās "Bulls" organizācijai.

Savukārt Everslijs pirms kļūšanas par "Bulls" ģenerālmenedžeri strādāja Toronto "Raptors", Vašingtonas "Wizards" un Filadelfijas "76ers".

"Bulls" ar bilanci 29-49 Austrumu konferencē atrodas 12. pozīcijā un vairs nevar iekļūst izslēgšanas spēlēs, nekvalificējoties "play-off" ceturto sezonu pēc kārtas.

     [+] [-]

, 2026-04-07 10:08, pirms 3 nedēļām
Ļoti labs lēmums. Jau visu šo laiku bija jātanko un šajā brīdī jau bija jābūt talantu pārpilnībai. Tā vietā vidusmēra komanda iestrēgusi pa vidu bez talanta un bez īpašām cerībām izrāpties tuvākajā laikā ārāno bedres. Izniekoti 6 gadi. Un vēl skandāls!!! Komanda, kurai tā jau ir problēmas ar talantu, atlaiž no darba jaunu, talantīgu, lielisku spēlētāju. Tikai un vienīgi politiski ideoloģisku (krāsainu) mērķu vadīti, kas ir pretstatā ar vārda brīvību, kam it kā ASV ir liela nozīme. Pārliecinoši TOP 5 sliktākā franšīze NBA.

     [+] [-]

, 2026-04-07 13:33, pirms 3 nedēļām
Charly Skymaker rakstīja: Ļoti labs lēmums. Jau visu šo laiku bija jātanko un šajā brīdī jau bija jābūt talantu pārpilnībai. Tā vietā vidusmēra komanda iestrēgusi pa vidu bez talanta un bez īpašām cerībām izrāpties tuvākajā laikā ārāno bedres. Izniekoti 6 gadi. Un vēl skandāls!!! Komanda, kurai tā jau ir problēmas ar talantu, atlaiž no darba jaunu, talantīgu, lielisku spēlētāju. Tikai un vienīgi politiski ideoloģisku (krāsainu) mērķu vadīti, kas ir pretstatā ar vārda brīvību, kam it kā ASV ir liela nozīme. Pārliecinoši TOP 5 sliktākā franšīze NBA.
Gan jau, ka badā jāmirst nebūs...