Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2961, Did:0, useCase: 3

Indianvelsas izlozē Ostapenko tiek pie amerikānietes vai slovākietes

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Indianvelsas izlozē Ostapenko tiek pie amerikānietes vai slovākietes
Aļona Ostapenko. Foto: @kostekcanu / Brisbane International

Kalifornijas dienvidu mazpilsētā Indianvelsā šonakt notika "WTA 1000" izloze. Latvijas tenisa līdere Aļona Ostapenko sāks ar otro kārtu, kur pretiniece vēl nav zināma.

Izlozē noskaidrojās, ka ar 26. numuru izliktā un no pirmās kārtas atbrīvotā Aļona Ostapenko (#26) vispirms spēlēs pret amerikānieti Ketiju Volinecu (#98) vai slovākieti Rebeku Šramkovu (#118). Ja izdosies iekļūt trešajā kārtā, tad tur pretī stāsies, visticamāk, amerikāniete Džesika Pegula (#5).



Cietā seguma pamatturnīrs risināsies no 4. līdz 15. martam. Indianvelsā vai Maiami ir lielākās naudas balvas starp "WTA 1000" sacensībām (vienspēlēs summas ir gandrīz divas reizes lielākas nekā Dubaijā vai Dohā).

Pēc plkst. 20.00 izšķirošajā kvalifikācijas kārtā Latvijas otrā rakete Darja Semeņistaja (#99) cīnīsies pret amerikānieti Keilu Deju (#187).

Izmantotie resursi:
bnpparibasopen.com

     [+] [-]

, 2026-03-03 08:56, pirms nedēļas
Dzirdēju, ka Aļona spēlēšos dubulteni ar Babtisti un Mladenoviču, kamēr Suvei līdz ķieģeļa sezonai gatavo organismu nākotnes laimīgai ģimenes dzīvei...

     [+] [-]

, 2026-03-03 09:17, pirms nedēļas
Ja patrāpās Volinecs, tad bus gruuti, jo šī tenisiste šobrīd ir labā formā! Pec teorijas, ja SRAMKOVA, tad uzvara !!!

  -2 [+] [-]

, 2026-03-03 10:27, pirms nedēļas
Raksta autor, kā to saprast? Indianvelsas izlozē Ostapenko tiek pie amerikānietes vai slovākietes. Tiek vai tiks??? Rakstīt arī jāmāk student!

  -1 [+] [-]

, 2026-03-03 10:32, pirms nedēļas
Autor, ir jau MARTS

  +1 [+] [-]

, 2026-03-03 12:27, pirms nedēļas
Regbists rakstīja: Ja patrāpās Volinecs, tad bus gruuti, jo šī tenisiste šobrīd ir labā formā! Pec teorijas, ja SRAMKOVA, tad uzvara !!!
Intereses pēc apskatīju ko tad Volinec sadarījusi - vieni vienīgi zāģi, augstākā uzvara pret Mariju šogad.
Protams, tas nav rādītājs. Ieliks spēli pusdienlaikā, kad kortā vismaz 35 un Ostai būs ļoti smagi.

  +1 [+] [-]

, 2026-03-03 12:31, pirms nedēļas
Kailā Diena mocījās pret rangā neesošo tenisisti, ciešami pretojās 31.numuram. Tā kā šai mačā arī loterija.

     [+] [-]

, 2026-03-03 14:56, pirms nedēļas
Pippo77 rakstīja: Kailā Diena mocījās pret rangā neesošo tenisisti, ciešami pretojās 31.numuram. Tā kā šai mačā arī loterija.
Deja nemocījās pret Sasnoviču un Sasnoviča nav rangā neesoša tenisiste nedz vienspēlēs nedz dubultspēlēs. Vienspēlēs viņa ir 116. vietā un dubultspēlēs viņa ir pašlaik 622. vietā. Un viņas personiskais vienspēļu rekords rangā ir 29. vieta un nevis 31. vieta. Tā, ka nerunā ja nezini.

     [+] [-]

, 2026-03-03 15:06, pirms nedēļas
Regbists rakstīja: Ja patrāpās Volinecs, tad bus gruuti, jo šī tenisiste šobrīd ir labā formā! Pec teorijas, ja SRAMKOVA, tad uzvara !!!
Tu maz saproti ko runā, muļķi?🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ja patrāpīsies tā Ukraiņu izcelsmes Amerikāniete Volineca, tad, Ostapenko viņu pieveiks tikpat viegli ja ne vēl vieglāk kā Šramkovu. Tās abas šobrīd ir vienādi vājas un es nedomāju ka viņas spēs mūsu spēlētājai izrādīt kaut mazāko konkurenci. Ostapenko 2 setos.

     [+] [-]

, 2026-03-03 15:59, pirms nedēļas
go152656 rakstīja: Tu maz saproti ko runā, muļķi?🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ja patrāpīsies tā Ukraiņu izcelsmes Amerikāniete Volineca, tad, Ostapenko viņu pieveiks tikpat viegli ja ne vēl vieglāk kā Šramkovu. Tās abas šobrīd ir vienādi vājas un es nedomāju ka viņas spēs mūsu spēlētājai izrādīt kaut mazāko konkurenci. Ostapenko 2 setos.
Protams, Einār! Ja vien tiesās pēc WTA noteikumiem nevis izdomātiem noteikumiem!!!!!

     [+] [-]

, 2026-03-03 17:25, pirms nedēļas
go152656 rakstīja: Deja nemocījās pret Sasnoviču un Sasnoviča nav rangā neesoša tenisiste nedz vienspēlēs nedz dubultspēlēs. Vienspēlēs viņa ir 116. vietā un dubultspēlēs viņa ir pašlaik 622. vietā. Un viņas personiskais vienspēļu rekords rangā ir 29. vieta un nevis 31. vieta. Tā, ka nerunā ja nezini.
Nē, tas bija pirms mēneša, pretī bija tumšādaina francūziete. Pret Ealu (31.vieta) un Sasnoviču ir pēdējās spēles

     [+] [-]

, 2026-03-03 18:03, pirms nedēļas
Pret to Francūzieti viņa spēlēja pirms diviem mēnešiem un nevis pirms viena mēneša un viņa to Francūzieti viegli pieveica ar rezultātu 6:3 un 6:3. Un pret Ealu viņa viņa vispār nav pēdējā laikā spēlējusi. Viņas abas vienīgo reizi spēlēja pagājušajā gadā septembrī Gvaladaharā un tur divos Eala ar rezultātu 6:2 un 6:3 uzvarēja. Tā ka nevajag runāt to tu nezini.

  -1 [+] [-]

, 2026-03-03 21:20, pirms nedēļas
Kaupēns 53 rakstīja: Raksta autor, kā to saprast? Indianvelsas izlozē Ostapenko tiek pie amerikānietes vai slovākietes. Tiek vai tiks??? Rakstīt arī jāmāk student!
Ta pie kājas viss rakstniekiem, ja sāc runāt ar tādu, ta nevar saprast, vai viš jau runa vai vel tik kaut ko būs sacit