Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 3

Divkārtējais olimpiskais čempions daiļslidošanā Hanju sacensībās vairs nestartēs

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Divkārtējais olimpiskais čempions daiļslidošanā Hanju sacensībās vairs nestartēs
Juzuru Hanju. Foto: Reuters/Scanpix

LETA-- AFP. Divkārtējais olimpiskais čempions Japānas daiļslidotājs Juzuru Hanju otrdien paziņoja, ka turpmāk nepiedalīsies sacensībās.

27 gadus vecais daiļslidotājs pavēstīja, ka nolēma vairāk nepiedalīties sacensībās pēc tam, kad guva savainojumu Pekinas olimpiskajās spēlēs un kopš tā nav spējis pienācīgi atveseļoties.

"Turpmāk vairs nebūšu sāncensis citiem daiļslidotājiem," pārpildītā preses konferencē teica daiļslidotājs.

Hanju tomēr piebilda, ka turpinās piedalīties paraugdemonstrējumu šovos, kas priecēs viņa fanus.

2014. un 2017.gada pasaules čempions Hanju šogad nepiedalījās meistarsacīkstēs, bet gadu pirms tam izcīnīja bronzu, kas bija viņā otrā šāda kaluma medaļa. Japāņa kontā arī trīs sudraba godalgas pasaules čempionātos.

Hanju kļuva par olimpisko čempionu 2014. un 2018.gadā, bet Pekinas olimpiskajās spēlēs viņš ierindojās ceturtajā pozīcijā, uzvaru svinot amerikānim Neitanam Čenam, kamēr uz pārējiem goda pjedestāla pakāpieniem kāpa japāņi.

Izmantotie resursi:
LETA