Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 3

Krievijas daiļslidotāja žēlojas par Latvijas medijiem, kas viņai pierakstījuši dopingu

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Krievijas daiļslidotāja žēlojas par Latvijas medijiem, kas viņai pierakstījuši dopingu
Aleksandra Stepanova un Ivans Bukins. Foto: Aleksejs Daničevs, rsport.ria.ru

Krievijas daiļslidotāja Aleksandra Stepanova un minētās valsts attiecīgā federācija pauž neapmierinātību par to, ka daži Latvijas un Nīderlandes mediji nepamatoti ziņojuši par šīs sportistes antidopinga noteikumu pārkāpumu un rezultātu anulēšanu. Bet patiesībā šo pārkāpumu izdarījusi krievu vieglatlēte ar tādu pašu vārdu un uzvārdu.

"Virknē Latvijas un Nīderlandes mediju parādījās viltus informācija par to, ka daiļslidotāja Aleksandra Stepanova pārkāpusi antidopinga noteikumus," norāda Krievijas Daiļslidošanas federācija. Ledus deju duets Aleksandra Stepanova un Ivans Bukins ir 2019. gada Eiropas vicečempioni, kā arī trīskārtējie bronzas medaļnieki (2015, 2018, 2020).

Patiesībā par antidopinga pārkāpumu sodītā Aleksandra Stepanova ir cita krievu sportiste, kura bez lieliem panākumiem startēja vieglatlētikā. Krievijas Antidopinga aģentūra ziņoja par vieglatlētes pārkāpumu un attiecīgo rezultātu anulēšanu no 2018. gada 15. novembra, taču atsevišķi mediji šo mazpazīstamo sportisti sajauca ar krietni slavenāko daiļslidotāju, kurai ir tāds pats vārds un uzvārds.

Federācijas ģenerāldirektors Aleksandrs Kogans: "Šajā sarežģītajā laikā Krievijas daiļslidotājas foto un vārda piesaistīšana minētajai informācijai vienkārši ir neprofesionāla rīcība. Paturam tiesības vērsties ar pretenziju pret tiem, kuri publicē viltus ziņas."

Daiļslidotāja Aleksandra Stepanova: "Tas, ko šajā situācijā rakstīja, vienkārši pārkāpj robežu. Nopietni mediji internetā savus materiālus izplata pa visu pasauli. Tādas lietas sportistu dzīvēs var nodarīt kaitējumu, tā ir nopietna tēma. Ļoti žēl, ka tik bezatbildīgi attiecas pret mūsu dzīvēm, kā arī savu darbu."

Te jāpiezīmē, ka portāls Sportacentrs.com nepublicēja minēto nepareizo informāciju, tikmēr tā joprojām ir atrodama vairākos citos Latvijas portālos.

Izmantotie resursi:
fsrussia.ru
tass.ru

  +3 [+] [-]

, 2020-04-10 13:48, pirms 3 gadiem
zinu, kas Latvijā to palaida, bet neteikšu!

  +3 [+] [-]

, 2020-04-10 14:54, pirms 3 gadiem
dopingiste vai nedopingiste,bet smuks krievu zaķītis

     [+] [-]

, 2020-04-10 18:53, pirms 3 gadiem
točka un ice F-1, jūs vispār rakstu izlasījāt dunduki?