Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:138, Did:0, useCase: 3

Skeletonistam Indriksonam uzvara IBSF jaunatnes seriāla sacensībās Dienvidkorejā

Agris Suveizda

Skeletonistam Indriksonam uzvara IBSF jaunatnes seriāla sacensībās Dienvidkorejā
Foto: IBSF

LETA. Latvijas skeletonists Emīls Indriksons trešdien Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) jaunatnes seriāla sacensībās Phjončhanā izcīnīja uzvaru, Dāvis Valdovskis guva sudraba godalgu, bet monobobslejiste Kate Prudāne - bronzu.

Jauniešiem skeletonā Indriksons bija ātrākais abu braucienu startā, starpfinišos un arī finišā. Valdovskim bija ceturtais un otrais labākais starta ieskrējiens, bet braucienos trešā un otrā pozīcija, kā arī 0,44 sekunžu deficīts pret Indriksonu. Trešo pozīciju izcīnījušais vācietis Emīls Šāfers Valdovskim zaudēja nieka sekundes simtdaļu. Jauniešu sacensībās startēja 18 skeletonisti.

Jaunietēm no Latvijas pārstāvēm visaugstāko - septīto vietu - izcīnīja Laura Lēģere, kurai braucienos bija sestais un devītais laiks, bet summā 1,81 sekundes deficīts pret uzvaru izcīnījušo vācieti Mariju Focu. Uzreiz aiz Lēģeres astotajā vietā un sekundes simtdaļu aiz tautietes bija Marta Andžāne, kurai braucienos bija astotā un septītā vieta, bet otrajā braucienā vienā no starpfinišiem pat otrs labākais laiks. Dārtai Neimanei abos braucienos bija otrs labākais starta ieskrējiens, bet finišā 13. un 11.vieta, kas summā deva 12.pozīciju 19 skeletonistu konkurencē.

Monobobslejā jaunietēm Prudānei startā bija sestie labākie rezultāti, bet braucienos piektā un trešā vieta. Uzvaru izcīnījušajai Majai Voigtai no Dānijas Prudāne zaudēja 1,46 sekundes. Amēlijai Kotānei bija trešais un otrais labākais starta ieskrējiens un abos braucienos septītās vietas, kas summā deva astoto pozīciju starp 11 sportistēm.

Ceturtdien skeletonisti un monobobslejisti aizvadīs vēl vienas sacensības.

Izmantotie resursi:
LETA

  +1 [+] [-]

, 2023-03-01 12:53, pirms gada
Lieliski, apsveicu! Tas apliecina, ka Dukurs pareizi darīja, ka aizveda jauniešus uz Dienvidkoreju, nevis lika viņiem cīnīties ar vecākiem un stiprākiem konkurentiem Siguldā.

     [+] [-]

, 2023-03-01 18:49, pirms gada
otins rakstīja: Lieliski, apsveicu! Tas apliecina, ka Dukurs pareizi darīja, ka aizveda jauniešus uz Dienvidkoreju, nevis lika viņiem cīnīties ar vecākiem un stiprākiem konkurentiem Siguldā.
Jā, jaunieši malači. Un abiem puišiem ir ļoti labi starta ieskrējieni, īpaši Indriksonam.
No meiteņu trio laikam drusku negaidīti, ka labākā bija Lēģēre. Bet tas tikai pozitīvi priekš iekšējās konkurences.
Monobobā treniņos gāja švaki, tāpēc man ir neliels pārsteigums Prudānes bronza.
Hm, bet vai tad neviena puiša monobobslejista mums nav?

Interesanti, ka meiteņu monobobā otrajā vietā taizemiete.